1 osoba nie żyje, 28 jest rannych po koncercie Morbid Angel. Szokujące nagranie

Podczas piątkowego koncertu Morbid Angel zawalił się dach Apollo Theatre. 1 osoba nie żyje, 28 jest rannych. Koncert był całkowicie wyprzedany.

Co najmniej jedna osoba zginęła, a 28 innych jest rannych na skutek huraganu, który zawalił dach Apollo Theatre w Belvidere, podczas koncertu Morbid Angel. W piątek wieczorem przez Illinois przetoczyły się silne burze z porywistym wiatrem.

Tragedia podczas koncertu Morbid Angel. Są ranni i zabici

Biuro szeryfa powiatu Boone potwierdziło, że na miejsce zdarzenia wezwano wiele karetek. Widziano, że kilka osób zostało zabranych na noszach.

Świadkowie opisują, że markiza i fasada teatru rozbiły się na State Street, zaśmiecając okolicę cegłami i gruzem. W sali znajdowało się około 300 osób, które czekały na rozpoczęcie występu.

Dzisiejszy koncert zostaje odwołany z powodu tornada, które uderzyło w miejsce koncertu i spowodowało zawalenie się dachu przed sceną. Prosimy wszystkich, którzy właśnie jadą na koncert o znalezienie schronienia i zachowanie bezpieczeństwa. W tej chwili znajdujemy się na miejscu i chcemy wyrazić nasze wsparcie i nadzieję, że wszyscy uczestnicy dzisiejszego koncertu są bezpieczni. W tej chwili skupiamy się na tym, aby każdy, kto jest na koncercie, wrócił do domu

– napisał Morbid Angel w poście na Facebooku.

Szef straży pożarnej w Belvidere Shawn Schadle oświadczył, że pierwsze służby ratunkowe przybyły na miejsce zdarzenia w ciągu dwóch minut, ponieważ remiza znajduje się tuż po drugiej stronie ulicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *