3-Majówka 2023 we Wrocławiu – LORDI na dwóch koncertach w Polsce: Wrocław i Łódź

Lordi gwiazdą festiwalu 3-Majówka 2023!

Tradycyjna już wrocławska 3-Majówka rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy. Swój udział potwierdził już fiński zespół LORDI – jeden z najbardziej oryginalnych i szalonych zespołów w historii metalu.

Na festiwalu wystąpią również polscy wykonawcy KULT, MROZU i NATALIA PRZYBYSZ, a wkrótce dołączą do nich kolejne gwiazdy. W tym roku muzyczne święto rozpocznie się już w niedzielę 30 kwietnia i potrwa do późnej nocy z 2 na 3 maja.

Fińska grupa Lordi to jeden z najbardziej oryginalnych i szalonych zespołów w historii metalu. Występy Lordi zaliczane są do najbardziej spektakularnych na świecie, świetnej muzyce towarzyszy perfekcyjnie zaprojektowany show oparty na oryginalnych, budzących grozę kostiumach i fantastycznej pirotechnice.
Szaleni muzycy w zwariowanych przebraniach idealnie wpasują się w klimat wrocławskiej 3-Majówki.

KULT został ogłoszony jako pierwsza gwiazda 3-Majówki 2023 we Wrocławiu! Koncert KULTU to żelazny punkt programu festiwalu, a wspólnie śpiewany refren „Na głowie kwietny ma wianek…” stał się już symbolem wrocławskiej 3-Majówki, a KULT i Kazika Staszewskiego zobaczymy pierwszego dnia festiwalu.

Mrozu to rodowity wrocławianin, a jego muzyka świetnie wpisze się w majówkowe klimaty. Oprócz pełnego koncertu 1 maja na Pergoli, Łukasz Mróz, czyli Mrozu pomoże w biciu Gitarowego Rekordu Świata 2023, który corocznie odbywa się na wrocławskim Rynku. Wspólnie z tysiącami gitarzystów zagramy wielki przebój Mroza ” Bo jak nie my to kto?”


Natalia Przybysz to jeden z najciekawszych kobiecych głosów na rodzimej scenie muzycznej, ale także kompozytorka i autorka tekstów. Dała się poznać w roku 2001, kiedy to wraz z siostrą Pauliną zadebiutowały współtworząc Sistars. Po zakończeniu działalności zespołu, Natalia skupiła się na solowej karierze i poszukiwaniach własnej artystycznej drogi.

Jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek Kasię Kowalską usłyszymy we Wrocławiu 30 kwietnia i będzie to jej pierwszy koncert na festiwalu 3-Majówka. Kasia to również gitarzystka, która podobnie jak Mrozu pomoże w biciu Gitarowego Rekordu Świata odbywającego się corocznie 1 maja na wrocławskim Rynku. Dołącz i Ty do Największej Gitarowej Orkiestry Świata.

3 Majówka 2023 – Karnet 30.04 -2.05.23 Wrocław, Pergola / Hala Stulecia w cenie: 250,00 zł
3 Majówka 2023 – Dzień I – Kult, Kasia Kowalska
3 Majówka 2023 – Dzień II – Lordi, Mrozu
3 Majówka 2023 – Dzień III – Natalia Przybysz, Armia
Karnety na poszczególne dni festiwalu dostępne w cenie 120,00 zł
Spotkajmy się we Wrocławiu!

Bilety i karnety dostępne w sprzedaży online:
https://iframe79.biletyna.pl/

Metalowa mieszanka wybuchowa: Sabaton, Babymetal oraz Lordi zagrają w Łodzi już 9 maja 2023 roku w ramach trasy „The War To End All Wars”.

Wystąpią: 
SABATON (SZWECJA) heavy metal, power metal
+
Babymetal (Japonia) kawaii metal 
Lordi (Finlandia) heavy metal, hard rock

Kiedy: 9 maja (wtorek) 2023
Gdzie: Łódź, Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7
Bilety: od 179 zł – przedsprzedaż, od 220 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety na koncert są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (bilety kolekcjonerskie na płytę) 
– SKLEP eBILET (bilety na płytę oraz na sektory)

Zaprasza
Knock Out Productions 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *