50 Cent już w październiku w Łodzi. Jeremih drugim gościem specjalnym.

50 Cent, Busta Rhymes i Jeremih już w tym miesiącu wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie! Curtis „50 Cent” Jackson już 29 października wystąpi przed polska publicznością. Zdobywca nagród EMMY® i GRAMMY®, wyruszył w światową trasę koncertową, aby uczcić 20. rocznicę swojego debiutanckiego albumu, “Get Rich or Die Tryin’”. The Final Lap Tour wyprodukowana przez Live Nation i zaprezentowana przez Sire Spirits, obejmuje Amerykę Północną i Europę, w tym min. Toronto, Brooklyn, Atlantę, Houston, Amsterdam, Oslo, Paryż i Łódź.

W ramach trasy The Final Lap Tour ikona rapu wykona dziesiątki hitów, które na przestrzeni lat zdobywały szczyty list przebojów i uznanie wśród fanów. Na trasie nie zabraknie również utworów, które nie były wykonywane na żywo od dziesięcioleci. Dodatkowo, trasę wspierać będzie wieloletni przyjaciel, Busta Rhymes, na wszystkich koncertach na trasie, a także Jeremih na wszystkich koncertach w Ameryce Północnej i większości koncertów w Europie. Amerykańska część trasy rozpoczeła się w piątek 21 lipca w Maverik Center w Salt Lake City, UT, a europejska część 28 września w Ziggo Dome w Amsterdamie.

Marki wchodzące w skład Sire Spirits Curtisa „50 Cent” Jacksona, Branson Cognac i Le Chemin du Roi Champagne, będą dostępne podczas trasy koncertowej i wybranych koncertów Live Nation.1 Ta relacja wiąże się z zaangażowaniem Live Nation w różnorodność i wspieranie marek należących do osób czarnoskórych, którą jest Sire Spirits.

Uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych i płodnych artystów muzycznych swoich czasów, 50 Cent zdobył sławę dzięki swojemu bijącemu rekordy popularności debiutanckiemu albumowi “Get Rich or Die Tryin’”. Od tego czasu sprzedał ponad 30 milionów albumów na całym świecie i otrzymał najbardziej prestiżowe wyróżnienia. Jackson wykorzystał swoją popularność do osiągnięcia niezrównanego sukcesu jako przedsiębiorca, aktor, reżyser i producent wykonawczy. Od “Get Rich or Die Tryin’” będącego jednym z najszybciej sprzedających się albumów w historii do podpisania jednej z najbardziej lukratywnych umów w świecie hip-hopu – sprzedając Vitaminwater, Jackson nadal bije rekordy. Obecnie posiada rekord dla najwyżej ocenianej premiery serialu w telewizji Starz dzięki „Power Book II: Ghost”.

Bilety

Bilety będą dostępne na stronie https://www.livenation.pl/, oraz https://www.50cent.com/

O Live Nation Entertainment

Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to wiodąca na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, składająca się z liderów rynku globalnego: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation Sponsorship. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź stronę https://www.livenationentertainment.com/

O 50 Cent

Curtis „50 Cent” Jackson zrobił błyskotliwą karierę telewizyjną i filmową jako najlepszy w swojej klasie producent i aktor. W 2005 roku, założył G-Unit Film & Television, Inc., za pośrednictwem którego wyprodukował szeroką gamę programów dla wielu platform i sprzedał mnóstwo tytułów różnym sieciom. Wśród nich jest doceniony przez krytyków serial „Power”, będący numerem 1 telewizji Starz, w którym Jackson nie tylko zagrał jedną z głównych ról, ale również udzielał się jako producent wykonawczy i reżyser. W październiku 2018 roku, Jackson i Starz/Lionsgate sfinalizowali bezprecedensową umowę dla Jackson’s G-Unit Film & Television, Inc. Z sukcesem skupił się na ekspansji uniwersum „Power”, w kontynuacjach „Power Book II: Ghost,” „Power Book III: Raising Kanan,” i „Power Book IV: Force”. G-Unit Film & Television wyprodukował również hit ABC, „For Life”, którego trzeci sezon jest już w produkcji, „Black Mafia Family” dla Starz oraz niedawno wydany serial dokumentalny „Black Mafia Family”. G-Unit jest również w trakcie produkcji serialu „Fightland” i „Queen Nzinga” w Starz i „Trill League” w BET+, „Untitled” w Paramount+ z Chadem Stahelskim jako reżyserem, i Nicki Minaj gwiazdą „Lady Danger” w Freevee. Ostatnio G-Unit Film & Television wydał także serial „Hip Hop Homicides” w WeTV. Jackson rozwija się również w świecie podcastów poprzez jego nowy banner G-Unit Audio z debiutem „Surviving El Chapo: The Twins Who Brought Down a Drug Lord” we współpracy z iHeart Media i Lionsgate Sound. Firma buduje również swój program fabularny, zaczynając od umowy na trzy filmy z gatunku horroru, przy współpracy z fenomenem horroru Eli Rothem oraz nadchodzącymi filmami „3BlackDot” i „Expendables 4”, które mają powstać przy współpracy z Millennium i Lionsgate.

Wyjątkowy biznesmen pełni funkcję dyrektora generalnego w G-Unit Records, którą założył w 2003 roku i od tego czasu podpisał kontrakty z wieloma multi-platynowymi artystami.

Jackson nieustannie rozwija swoją markę, która obejmuje szerokie spektrum firm, w tym Sire Spirits, które utworzył w 2016 roku, luksusową firmę z winami i alkoholami, w której skład wchodzą Le Chemin du Roi Champagne i Branson Cognac. W kwietniu 2020 roku Jackson wydał drugą „Hustle Harder, Hustle Smarter”, najlepiej sprzedająca się książkę wg. New York Times. Dodatkowo w styczniu 2020 roku Jackson otrzymał gwiazdę na The Hollywood Walk of Fame oraz nagrodę NAACP za najlepszego reżysera w serialu dramatycznym.

O Sire Spirits

Firma Sire Spirits uruchomiona w 2017 roku produkuje wina i alkohole premium pod marką Le Chemin du Roi Champagne („The Kings Path”) i Branson Cognac, z których obie szybko stały się markami nagradzanymi. Le Chemin du Roi Champagne i Branson Cognac są rozprowadzane na terenie całego kraju i znajdują się w najlepszych hotelach, kurortach, kasynach, restauracjach, klubach nocnych, barach, a teraz także w profesjonalnych obiektach sportowych w całych Stanach Zjednoczonych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *