Abbath wszedł do studia. Premiera nowej płyty w 2021 roku

Ciekawe wieści dochodzą do nas z obozu Abbath. Kontrowersyjny muzyk wszedł do studia i pracuje nad nową płytą. Premiera w 2021 roku!

Nowa płyta Abbath

Były frontman Immortal, Olve “Abbath” Eikemo poinformował za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku o rozpoczęciu nagrań swojego kolejnego albumu. Z umieszczonej wiadomości wiemy, że rejestracja rozpoczęła się na początku lutego pod okiem producenta Endre Kirkesola.

Nowy album black metalowego Abbath ma ukazać się jeszcze w tym roku. Ponadto możemy przeczytać standardową śpiewkę w postaci “to jeden z najlepszych materiałów, jaki do tej pory napisaliśmy. Będzie ciężko i chwytliwie.” Więcej informacji poznamy z czasem.

Abbath zapowiada nowe wydnawinictwo

Norweska grupa black metalowa została założona w 2015 roku przez byłego gitarzystę i wokalistę Immortal tuż po odejściu z zespołu. Do dziś grupa wydała dwie studyjne płyty. Debiutancka, zatytułowana po prostu “Abbath”, ukazała się w 2016 roku. Krążek po raz pierwszy został on zagrany w ramach festiwalu Tuska Open Air 2015. Zaś drugi album pt. “Outstrider” został wydany w 2019 roku. Za wydanie obu wydawnictw odpowiada francuska wytwórnia Season of Mist.

Zobacz również: Myles Kennedy – solowy album artysty w maju, a premierowy klip – już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *