Aborted powraca do Polski na jeden tegoroczny koncert

Uwaga miłośnicy mocnych brzmień! Zespół Aborted powraca do Polski na jedyny koncert w tym roku!

Belgijska grupa Aborted, znana ze swojego brutalnego stylu death metalu, już 18 czerwca zagra na scenie klubu Hydrozagadka w Warszawie.

Aborted powraca do Polski

Aborted to belgijski zespół grający brutal death metal. Został założony w 1995 roku, a od tego czasu wydał wiele albumów studyjnych, z których wiele zostało uznanych za klasyczne dzieła gatunku. Muzyka Aborted to połączenie brutalnego, technicznego death metalu z elementami grindcore i goregrind. Teksty zespołu poruszają tematykę związaną z przemocą, śmiercią i dehumanizacją.

Aborted to zespół z ogromnym doświadczeniem scenicznym, który odwiedził już wiele krajów na całym świecie, grając na największych festiwalach metalowych. Ich koncerty to doskonała okazja dla fanów brutalnej muzyki, by poczuć na własnej skórze moc i energię tego gatunku.

Jeśli jesteś fanem brutalnego death metalu, koniecznie zobacz Aborted na żywo!

Aborted powraca do Polski. Data, miejsce, bilety

Knock Out Productions, organizator koncertu, zapewnia, że to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników mocnej, ciężkiej muzyki, którzy cenią sobie oryginalne brzmienie i mroczny klimat. ABORTED na żywo to prawdziwa masakra, która zachwyci fanów brutal death metalu i grindcore’u.

Hydrozagadka to doskonale znana miejsce na mapie polskiej sceny muzycznej, a w tym dniu zamieni się w prawdziwe piekło. Zespół ABORTED, którego koncerty zawsze przyciągają tłumy fanów, zapewni niezapomniane wrażenia i wściekłą energię na scenie.

Nie przegap tego wyjątkowego koncertu i zanurz się w mrocznym świecie belgijskiego brutal death metalu i grindcore’u. Bilety na koncert w przedsprzedaży kosztują 79/89 zł, a w dniu koncertu cena wzrośnie do 110 zł. Liczba biletów jest ograniczona, więc warto się spieszyć. Bilety na koncert są już dostępne na: SKLEP KNOCK OUT (bilety kolekcjonerskie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *