AC/DC „POWER UP TOUR” 2025. Legenda rocka powraca do Polski

AC/DC ogłosiło długo wyczekiwany powrót na europejskie sceny. Legendarna grupa, która od ponad 50 lat wyznacza standardy w muzyce rockowej, kontynuuje trasę „POWER UP TOUR”.

Po spektakularnym sukcesie zeszłorocznych koncertów oraz nadchodzącej wiosennej trasie w USA zespół ponownie odwiedzi Europę. Jednym z przystanków na trasie będzie Polska – 4 lipca 2025 roku AC/DC wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie.

AC/DC – ikona rocka od ponad pół wieku

Założony w 1973 roku w Sydney zespół AC/DC to jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki rockowej. Ich album „Back In Black” to trzeci najlepiej sprzedający się album wszech czasów, z wynikiem ponad 50 milionów egzemplarzy. Na przestrzeni dekad grupa sprzedała ponad 200 milionów albumów, a w 2003 roku została wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame.

Ich najnowszy album, „Power Up”, zadebiutował na pierwszym miejscu list przebojów w 21 krajach, udowadniając, że AC/DC nadal jest jednym z najważniejszych zespołów na światowej scenie muzycznej.

„POWER UP TOUR” – europejska trasa 2025 AC/DC

Trasa koncertowa „POWER UP TOUR” obejmie 12 występów w 10 krajach. Fani mogą spodziewać się prawdziwego rockowego show, które nawiązuje do najlepszych tradycji zespołu – pełnego energii występu, klasycznych riffów i niezapomnianej atmosfery.

Reklama

Terminarz europejskiej trasy AC/DC 2025

  • 26 czerwca – Praga, Czechy, Lotnisko Letnany
  • 30 czerwca – Berlin, Niemcy, Olympiastadion
  • 4 lipca – Warszawa, Polska, PGE Narodowy
  • 8 lipca – Düsseldorf, Niemcy, OPEN AIR PARK DÜSSELDORF
  • 12 lipca – Madryt, Hiszpania, Metropolitano Stadium
  • 20 lipca – Imola, Włochy, Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari
  • 24 lipca – Tallin, Estonia, Song Festival Grounds
  • 28 lipca – Göteborg, Szwecja, Ullevi
  • 5 sierpnia – Oslo, Norwegia, Bjerke Racecourse
  • 9 sierpnia – Paryż, Francja, Stade De France
  • 17 sierpnia – Karlsruhe, Niemcy, Messe Karlsruhe / Peter – Gross – Bau Real
  • 21 sierpnia – Edynburg, Wielka Brytania, Murrayfield Stadium

Bilety – kiedy i gdzie je kupić?

Sprzedaż biletów na europejskie koncerty AC/DC rozpocznie się 7 lutego 2025 roku o godzinie 10:00. Wejściówki będą dostępne na oficjalnych stronach:

🔹 www.acdc.com/tour
🔹 www.LiveNation.pl

AC/DC – skład zespołu na trasie „POWER UP TOUR”

Podczas trasy „POWER UP TOUR” na scenie zobaczymy:

  • Angusa Younga – gitarę prowadzącą
  • Briana Johnsona – wokal
  • Steviego Younga – gitarę rytmiczną
  • Matta Lauga – perkusję
  • Chrisa Chaneya – bas

Zespół zapowiada, że będzie to jedno z najbardziej spektakularnych tournée w ich historii, łączące klasyczne brzmienie z nowoczesnymi efektami scenicznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *