Accept ogłasza premierę nowego albumu i europejską trasę koncertową

Accept, legenda niemieckiego heavy metalu, ogłosiła premierę swojego najnowszego albumu „Humanoid”, zaplanowaną na 26 kwietnia 2024 roku pod szyldem Napalm Records.

Pierwszy singiel z nowego wydawnictwa Accept wraz z teledyskiem ujrzy światło dzienne już 28 lutego, zapowiadając tym samym powrót grupy z nowym materiałem, który ma stanowić kolejny rozdział w ich bogatej karierze.

Accept zapowiada nową płytę

Produkcją nowego dzieła zajął się Andy Sneap, renomowany producent muzyczny, który już wcześniej współpracował z zespołem. Sneap jest znany z precyzyjnego podejścia do brzmienia, co gwarantuje, że „Humanoid” będzie posiadał wszystkie cechy wielkiego albumu metalowego.

Zobacz również: Niesamowity koncert ACCEPT w Warszawie [ZDJĘCIA]

Dodatkowo, zespół uruchomił interaktywną stronę „Humanoid Experience”, gdzie fani mogą nie tylko zapoznać się z nowym albumem, ale również wziąć udział w unikalnej interaktywnej przygodzie, przeprogramowując robota widocznego na okładce albumu.

Accept – trasa koncertowa i występy festiwalowe 2024

Po premierze albumu Accept wyruszy w europejską trasę koncertową jesienią 2024 roku, obejmującą ponad 20 miast na całym kontynencie. Bilety na koncerty są już dostępne w sprzedaży. Przed europejskimi występami grupa zaplanowała również serię koncertów w Ameryce Południowej oraz wystąpi na największych festiwalach rockowych i metalowych, w tym na Wacken Open Air i Hellfest a także Mystic Festival w Gdańsku.

Zobacz również: Dirkschneider na Wacken Open Air 2022. Wrażenia po występie byłego wokalisty Accept [ZDJĘCIA]

Wolf Hoffmann, gitarzysta zespołu, wyraził swoje zadowolenie z nadchodzącego albumu, podkreślając niesamowitą energię, jaką „Humanoid” wnosi do ich dorobku. Hoffmann jest przekonany, że zarówno zespół, jak i fani pokochają nowy materiał i z niecierpliwością czeka na możliwość zaprezentowania go na żywo.

Wraz z premierą „Humanoid”, Accept nie tylko potwierdza swoją pozycję na scenie metalowej, ale także otwiera nowy rozdział w swojej historii, pełen energii, pasji i niezapomnianych riffów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *