ACCEPT – płyta i trasa koncertowa na 50-lecie zespołu!

Niemiecka legenda heavy metalu ACCEPT obchodzić będzie w latach 2025-2026 swoje 50-lecie. Zespół celebrować będzie swoje złote urodziny wyjątkową rocznicową trasą koncertową pod koniec 2025 roku. Rocznicowy album ukaże się na początku 2026 roku.

Wolf Hoffmann nie tylko był znacząco zaangażowany w pisanie każdej piosenki ACCEPT, ale jego twórczość ukształtowała całe pokolenie muzyków metalowych. Jako założyciel i najdłużej działający członek zespołu w największym stopniu przyczynił się on do niepowtarzalnego brzmienia i sukcesu formacji.


Odkąd Wolf dołączył do ACCEPT w 1976 roku w wieku zaledwie 16 lat, odgrywał kluczową rolę w zespole. Jego natychmiast rozpoznawalny i charakterystyczny styl gry na gitarze nie tylko stworzył brzmienie ACCEPT, ale wywarł wpływ na mnóstwo innych odnoszących sukcesy zespołów i gitarzystów. Dzięki niezachwianemu zaangażowaniu Wolfa, grupa stała się jednym z najbardziej znaczących zespołów w heavy metalu. Jest on nie tylko twórcą muzycznej podwaliny Accept, ale także przeprowadził formację przez wzloty i upadki w ciągu 50 lat kariery grupy.

Accept Trasa jubileuszowa 2025/2026: Podróż przez pięć dekad.

Aby uczcić swoje 50. urodziny, ACCEPT wyrusza w spektakularną światową trasę koncertową, która zabierze fanów w muzyczną metalową podróż w czasie. Fani mogą spodziewać się wyjątkowego występu scenicznego z niespodziewanymi gośćmi, wszystkimi klasycznymi hitami z historii zespołu, a także rzadko wykonywanymi utworami.

Wolf Hoffmann komentuje:
„To niesamowity zaszczyt móc spojrzeć wstecz na pięć dekad kariery muzycznej i dzielić się naszą muzyką z tak wieloma ludźmi. Ale nic nie trwa wiecznie i kto wie, jak długo będziemy koncertować…

Ta trasa będzie wyjątkowa, ponieważ uważamy, że 50 lat ACCEPT to WSPANIAŁY powód by świętować w wielkim stylu!”

Album rocznicowy 2026: hołd dla historii
Wiosną 2026 roku ACCEPT wyda specjalny album obejmujący całą muzyczną historię zespołu. Ten jubileuszowy album będzie zawierał starannie wyselekcjonowany wybór najlepszych utworów ACCEPT z ostatnich pięciu dekad, nagranych ponownie – częściowo ze znanymi muzycznymi gośćmi i współpracownikami, a także z kilkoma rzadkimi utworami, które nie były wcześniej często grane.
„Chcieliśmy stworzyć coś, co oddaje istotę ACCEPT, oferując jednocześnie coś nowego naszym wiernym fanom” – wyjaśnia Wolf Hoffmann. „Ten album jest hołdem złożonym naszej podróży i wszystkim, którzy nam towarzyszyli po drodze”.

Wpływ, dziedzictwo i powrót Tytanów!
W ciągu ostatnich pięciu dekad ACCEPT sprzedał miliony albumów i zainspirował niezliczoną liczbę muzyków. Ich energetyczne występy na żywo i kultowe albumy, takie jak “Balls to the Wall”, “Restless and Wild” i “Metal Heart” pozostawiły trwały ślad w gatunku heavy metal. Styl gitarowy i wizja muzyczna Wolfa Hoffmanna uczyniły ten zespół jedną z najbardziej szanowanych grup na scenie heavy metalowej.
Po przerwie w karierze zespołu, w 2009 roku Wolf Hoffmann poznał wokalistę z New Jersey, Marka Tornillo. Chemia i dopasowanie między nimi były tak niezwykłe, że zespół ACCEPT zreformował się i niemal natychmiast osiągnął światowy sukces dzięki albumom, które zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów. Zespół jest nadal nagradzany za każdą nową płytę wraz z Markiem, który jest obecnie najdłużej panującym frontmanem ACCEPT, co lokalizuje duet Hoffmann-Tornillo w Metal Hall of Fame!
Przez dziesięciolecia ACCEPT uznawano za gwarancję wysokiej jakości, a każdy z ich albumów przez 50 lat osiągał szczyty list przebojów, dostarczając energii, melodii, zabójczych riffów i imponująco mocnej prezencji scenicznej.


ACCEPT zaprasza na koncerty:
“Świętuj z nami! Zapraszamy świat Heavy Metalu do wspólnego świętowania tej niezwykłej rocznicy!”

Accept oraz PHIL CAMPBELL & THE BASTARD SONS szczegóły koncertu

Kiedy: 19 listopada (wtorek) 2024
Gdzie: Kraków @ Klub Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 159-199 zł – miejsca stojące, 199 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od 18 czerwca o 12:00 na:

Sklep Knock Out (druki kolekcjonerskie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *