ACCEPT – premiera kolejnego utworu z nadchodzącego albumu „Humanoid”

Legenda niemieckiego heavy metalu – zespół Accept opublikował właśnie kolejny singiel i teledysk do swojej nowej płyty „Humanoid”, która ukaże się już w najbliższy piątek nakładem Napalm Records.

Album „Humanoid” – siedemnasta pozycja w dyskografii ACCEPT ukaże się 26 kwietnia 2024 roku nakładem Napalm Records i zaprezentuje album na żywo podczas tegorocznej edycji Mystic Festiwalu w Polsce

Czytaj również: ACCEPT udostępnia teledysk do utworu tytułowego z nadchodzącego albumu „Humanoid”

Legendarni niemiecko-amerykańscy tytani heavy metalu ACCEPT udostępnili oficjalny teledysk z tekstami do trzeciego singla z ich nadchodzącego albumu „Humanoid”. Tym razem zespół przedstawił swoją wersję historii o Frankensteinie.

ACCEPT tak twierdzi na temat „Frankensteina”: „Historia Frankensteina jest stara, ale wciąż aktualna. Potwór został stworzony bez pytania. Frankenstein jest istotą ludzką, a mimo to wszyscy go nienawidzą i boją się go”.

Fani mogą zapoznać się z nadchodzącym albumem na interaktywnej stronie internetowej, gdzie mogą przeprogramować robota widocznego na okładce albumu i przy okazji odkrywać różne elementy wydawnictwa.

Czytaj również: Accept ogłasza premierę nowego albumu i europejską trasę koncertową

Accept – trasa koncertowa i występy festiwalowe 2024

Po premierze albumu Accept wyruszy w europejską trasę koncertową jesienią 2024 roku, obejmującą ponad 20 miast na całym kontynencie. Bilety na koncerty są już dostępne w sprzedaży. Przed europejskimi występami grupa zaplanowała również serię koncertów w Ameryce Południowej oraz wystąpi na największych festiwalach rockowych i metalowych, w tym na Wacken Open Air i Hellfest a także Mystic Festival w Gdańsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *