ACID DRINKERS: album „Verses Of Steel” pierwszy raz na LP!


„Verses Of Steel” to bez dwóch zdań jedna z najlepszych płyt w dorobku Acid Drinkers. To jedyny album nagrany z nieodżałowanym Aleksandrem „Olassem” Mendykiem i jednocześnie krążek, który odniósł wielki sukces, zarówno artystyczny jak i komercyjny. „Verses Of Steel”, które pierwotnie ukazało się w lipcu 2008 roku, nigdy nie ukazało się na płycie vinylowej, ale 8. kwietnia to się zmieni. 

Tego dnia w ręce fanów trafi wyjątkowe, limitowane wznowienie albumu. Całość będzie wydana jako gatefold zrobiony na ekskluzywnej, metalizowanej folii pokrytej matowym lakierem, logo zespołu oraz tytuł będą tłoczone, a w środku znajdzie się czerwony, transparentny, 180g krążek. Materiał został oczywiście zremasterowany specjalnie na potrzeby LP przez Jacka Gawłowskiego. Wydanie będzie limitowane do 555 sztuk – każda kopia będzie ręcznie numerowana.

Album ukaże się nakładem Amen Recordings, firmy specjalizującej się w ekskluzywnych wydaniach na LP, natomiast jest dostępny tylko i wyłącznie w sklepie internetowym największej niezależnej wytwórni w Polsce, firmy Mystic Production i można go zamówić tutaj: https://bit.ly/3N1NCfx

Album promował klip do utworu „Swallow The Needle”:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *