Adam „Nergal” Darski zdradza: „Nowa muzyka Behemoth już wkrótce!”

Podczas ostatniego wywiadu w podcastie „Everblack”, przeprowadzonego 3 grudnia podczas festiwalu Good Things w Brisbane w Australii, lider zespołu Behemoth, Adam „Nergal” Darski, opowiedział o swoich planach na nadchodzące miesiące.

Adam „Nergal” Darski, frontman zespołu Behemoth, ma interesujące wiadomości dla swoich fanów. Podczas gdy Behemoth kontynuuje swoją trasę koncertową po Australii, promując ostatni album „Opvs Contra Natvram” z 2022 roku, Nergal już rozważa przyszłe plany dotyczące nowej muzyki.

Behemoth – najbliższe plany zespołu

W rozmowie z podcastem „Everblack” Nergal zdradził, że w najbliższym czasie zamierza skupić się głównie na Behemothie.

Zobacz również: „Messiah” nowy singiel formacji Toma G. Warriora – Triumph Of Death

W przyszłym roku moja główna uwaga będzie skierowana na Behemoth. W marcu i kwietniu zagram krótką trasę z Me And That Man, ale poza tym cała moja energia zostanie poświęcona Behemoth. Będziemy pracować nad nową muzyką.

– mówi Darski.

Co dalej z Me And That Man?

Co do Me And That Man, zespół ma zaplanowaną europejską trasę koncertową w marcu i kwietniu 2024 roku, która obejmie osiem występów w Polsce. Jednak Nergal przyznaje, że nie ma w planach nowej muzyki dla tego projektu:

Z jakiegoś powodu obecnie nie czuję potrzeby tworzenia nowej muzyki dla Me And That Man. Te inspiracje przychodzą falami. Kiedy nadejdzie właściwa fala, na pewno z niej skorzystam. Ale na ten moment skupiam się na Behemoth.

– powiedział.

Ostatni album Me And That Man, „New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 2”, został wydany w 2021 roku. Wygląda na to, że fani Behemotha mogą spodziewać się nowych brzmień w najbliższej przyszłości, podczas gdy miłośnicy Me And That Man będą musieli poczekać na kolejną falę kreatywności Nergala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *