Afsky wystąpi w Polsce w ramach jesiennej mini trasy

Gościem specjalnym koncertów będzie zespół Sunken. 

Afsky promuje obecnie materiał z najnowszego, akustycznego EP – „I stilhed”. Płyta ukazała się w czerwcu bieżącego roku siłami niezależnej wytwórni. 

Najnowszym wydawnictwem Sunken, który otwierać będzie październikowe występy Afsky, jest album „Livslede” z 2020 roku (Vendetta Records). „Northern Sorrow” Mini Tour October 2022 obejmie dwa koncerty w naszym kraju: 5 października we wrocławskim klubie Liverpool oraz 6 października w poznańskim Pod Minogą. 

Bilety na koncerty są już dostępne w sprzedaży tutaj (druki kolekcjonerskie)

AFSKY (Dania) black metal:

Black metal jest być może najbardziej plastycznym odłamem muzyki rozrywkowej – liczba stylistyk, z którymi go połączono, przekracza pojęcie, a jego fani to już coraz częściej ludzie spoza metalowego światka. Niemniej, w black metalu najistotniejszym elementem od zawsze było uchwycenie bezdennej rozpaczy, beznadziei i gniewu. Afsky robią to fenomenalnie, a ich „Ofte jeg drømmer mig død” z 2020 roku zatrząsło blackmetalową niszą. Dosłownie parę tygodni temu kapela powróciła z w pełni akustycznym „I stilhed”, a surowe aranżacje bez żadnych upiększaczy tylko dodały im siły. Słuchajcie, byście nie żałowali, że zrobiliście to za późno. 

 FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

SUNKEN (Dania) black metal: 

Sunken to ten rodzaj black metalu, którego może nie pokażecie swoim rodzicom, ale na pewno docenicie, jeśli szczyt ekstremy to dla was ciut za dużo. Duńczycy nie boją się uciec w melancholię oraz pieczołowicie konstruowane melodie, a dojmujący smutek ich muzyki przyciąga uwagę. Takie grupy udowadniają, że black metal wciąż żyje i kąsa. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Zagrają: 
AFSKY (Dania) black metal
+
Sunken (Dania) black metal

Kiedy: 5 października (środa) 2022
Gdzie: Wrocław @ Liverpool, ul. Świdnicka 37
Bilety: 69/79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions 

Kiedy: 6 października (czwartek) 2022
Gdzie: Poznań @ Pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8
Bilety: 69/79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT

Zapraszają
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *