AIRBOURNE na trzech koncertach w Polsce!

Szalony, dziki i energetyczny rock’n’roll z Australii pojawi się już w czerwcu w Poznaniu, Warszawie i w Krakowie!

Airbourne to zespół hard-rockowy z Australii, założony w 2003 roku w miejscowości Warrnambool dwaj bracia, Joel i Ryan O’Keeffe. Joel grał na gitarze i śpiewał, a Ryan walił w bębny. Bracia dołączyli do zespołu, j, drugą gitarę i bas – Skład powiększył się o Justina Streeta na basie i chórkach oraz Davida Roadsa na gitarze i chórkach – tak  powstał zespół Airbourne. W liczącym około 30 tys. mieszkańców Warrnambool muzykom szybko zrobiło się za ciasno, więc ruszyli do Melbourne.

AIRBOURNE na trzech koncertach w Polsce!

W 2007 roku ukazał się piewszy album grupy „Runnin’ Wild” zbierając rewelacyjne recenzje, jako jeden z lepszych debiutów. Od pierwszego do ostatniego utworu słyszymy niesamowity entuzjazm i energię zespołu. Nie ma tu eksperymentów, nowatorstwa i poszukiwania nowych dróg artystycznych. Jest bezkompromisowe podnoszące poziom adrenaliny ostre granie, ktore dobrze prezentuje się w dobrych głośniakach – tak jak w przypadku słuchania AC/DC.


W 2017 roku Roads odszedł z zespołu i zastąpił go Matthew Harrison. Debiutowy album Runnin’ Wild miał swoją premierę w czerwcu 2007 roku, uzyskał status srebrnej płyty w UK, a także trafił na listy: top 30 ARIA Albums chart i US Billboard 200.

AIRBOURNE. Gdzie kupić bilety?

Grupa zaprezentuje się kolejno:

  • 13.06.2023 Klub Tama, Poznań
  • 14.06 2023 Klub Progresja, Warszawa
  • 14.07.2023 Klub Kwadrat, Kraków

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 15 marca o godz. 11:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 16 marca o godz. 11:00
Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 17 marca od godz. 11:00 na www.LiveNation.pl

Więcej informacji na https://www.livenation.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *