„All is lost” Memoriam ujrzało światło dzienne. Legenda death metalu wypuściła nowy klip

Fani oldschoolowego death metalowego brzmienia mogą być zachwyceni. Brytyjski Memoriam właśnie udostępnił zapowiedź mającego ukazać się w 2023 r. albumu.

Znamy szczegóły nowego krążka

3 lutego 2023 roku nakładem Reaper Entertainment ukaże się nowy album studyjny „Rise To Power”. Singiel promujący wydawnictwo – „All Is Lost” – jest już dostępny na platformach streamingowych.

Teledysk został nakręcony w Londynie jesienią 2022 roku i wyreżyserowany przez Hala Sindena, który zdecydował się na komentarz dot. współpracy z zespołem:

„Członkowie Memoriam są legendami w międzynarodowej społeczności ekstremalnego metalu. Kiedy zwrócili się do mnie razem z przedstawicielami wytwórni Reaper Entertainment, aby stworzyć ich pierwszy teledysk do i piątego albumu studyjnego „Rise To Power”, początkowo byłem oszołomiony, ale potem przepełniony chęcią stworzenia dla nich czegoś specjalnego. (…) Tekst „All is Lost” jest wystarczająco zwięzły, by przedstawić surową atmosferę, ale też jednocześnie wystarczająco otwarty na osobistą interpretację. Dzięki temu odkryliśmy, że temat narracji nieoczekiwanie rezonował z bieżącymi wydarzeniami, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, gdy zbliżaliśmy się do dat produkcji”.

Zaciekawieni? Rezultaty współpracy możecie zobaczyć poniżej.

foto: kadr z youtube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *