All Them Witches w Polsce!

Zespół All Them Witches powraca do Polski, aby zagrać w Warszawie w Klubie Stodoła. Koncert odbędzie się 8 października 2022 roku. Jako support zobaczymy francuski SLIFT.

Ostatni album All Them Witches pt. „Nothing as The Ideal” został nagrany w legendarnym Abbey Road Studios w Studio Two (gdzie największe hity nagrywali The Beatles, Pink Floyd i wielu innych artystów). Producentami krążka są zespół oraz Mikey Allred (producent ich debiutanckiego wydawnictwa z 2015 roku „Dying Surfer Meets His Maker”) .

„Nothing as the Ideal” jest następcą uznanego albumu All Them Witches z 2018 „ATW” i zeszłorocznego singla „1X1”. Wybiegająca w przyszłość najnowsza propozycja grupy jest jej najbardziej eksperymentalnym dziełem do tej pory. To ich najcięższy album, intymny i pulsujący. „Nothing as the Ideal” to także pierwszy album zespołu wydany w trzyosobowym składzie.

All Them Witches tworzą obecnie:

Charles Michael Parks, Jr – wokal, bas
Ben McLeod – gitara
Robby Staebler – perkusja

All Them Witches to wszechstronny kwartet hardrockowy, który wywodzi się z Nashville w stanie Tennessee. Zespół czerpie inspirację z głębokiej muzycznej studni, w której znajdują się tacy artyści jak: Blue Cheer, Black Sabbath, Dr. Johna z czasów Sun, Moon & Herbs oraz elektryczny blues z bagien Delty Juniora Kimbrougha. All Them Witches zadebiutował w 2012 roku z niezależnie wydanym albumem „Our Mother Electricity” będącym mieszanką bluesa, neopsychodelicznego rocka, stoner metalu i progresywnego space rocka. Kapela kontynuowała swoją twórczość, starannie łącząc teksty piosenek z przestrzennymi brzmieniami w kolejnych wydaniach: „Sleeping Through the War” (2015) i „ATW” (2018), z których dwa ostatnie wydane zostały przez New West Records.

Kto: All Them Witches https://www.allthemwitches.org/

Gdzie: Klub Stodoła, Warszawa https://www.stodola.pl/

Kiedy: 8.10.2022

Organizator: Live Nation Polska https://www.livenation.pl/

Bilety: https://www.livenation.pl/ , https://www.ticketmaster.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *