Alter Bridge zagrał w Polsce. Myles Kennedy, Mark Tremonti, Scott Phillips i Brian Marshall zagrali w Katowicach [ZDJĘCIA]

Alter Bridge wystąpił w Polsce w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej, a w roli gości specjalnych pojawiły się dwie formacje: Halestorm oraz Mammoth WHV. Zobaczcie zdjęcia z koncertu!

Podczas trasy koncertowej „Pawns & Kings” Alter Bridge wystąpi w 25 miastach w 18 krajach, a całość rozpocznie się 1 listopada koncertem w Hamburgu, a zakończy 12 grudnia w Londynie. Zespół ma również zaplanowany koncert w naszym kraju – Alter Bridge zagrał 7 listopada w katowickim MCK.

Alter Bridge wystąpił w Polsce

Alter Bridge to amerykański zespół rockowy z Orlando na Florydzie. W skład zespołu wchodzą wokalista i gitarzysta Myles Kennedy, gitarzysta prowadzący i wokalista wspierający Mark Tremonti, basista Brian Marshall i perkusista Scott Phillips.

Koncert Alter Bridge w Polsce był niezapomnianym przeżyciem dla wielu polskich fanów. Występ był częścią ich europejskiej trasy koncertowej, która obejmowała również występy w Szwecji, Niemczech i Francji.

Myles Kennedy z Alter Bridge, Mark Tremonti, Scott Phillips i Brian Marshall przyjechali do Katowic z najnowszym albumem „Walk The Sky”, wydanego w 2019 roku, który zapewnił grupie pierwsze miejsce na kilkunastu listach przebojów na całym świecie.

Halestorm zagrali przed Alter Bridge w Katowicach

W roli gościa specjalnego pojawiła się nagrodzona Grammy formacja z Pensywlanii, Halestorm, na której czele stoi charyzmatyczna Lzzy Hale. Zespół promował będzie swój najnowszy, piąty już w dorobku krążek „Back From The Dead”, z którego pochodzi singiel „The Steeple”.

Grupa Wolfganga van Halena Mammoth WVH zagrała w Katowicach

Koncertowy wieczór otworzyła grupa Wolfganga van Halena Mammoth WVH, która na muzycznej scenie zadebiutowała za sprawą albumu „Mammoth WVH”. To właśnie z tego krążka pochodzi utwór „Distance” nominowany do nagrody Grammy w kategorii „Best Rock Song”, a sam zespół już wkrótce wyruszy na wspólną amerykańską trasę z Guns N’ Roses.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *