Amerykanie z Fall Out Boy już w październiku wystąpią w Warszawie

Po zapowiedzianej niedawno, pierwszej od 5 lat płycie, Fall Out Boy ogłaszają europejską trasę koncertową, która zacznie się 17 października 2023 roku właśnie w Polsce. 

Amerykański kwartet grający muzykę pop punk, wywodzący się z chicagowskiej sceny undergroundowej , pochodzący z Illinois pierwszy headlinerski koncert da w Polsce na warszawskim Torwarze w towarzystwie supportujących PVRIS i nothing,nowhere.

Przeczytaj: Australijski Skynd przyjedzie do Polski na dwa koncerty

Zespół zaczynał jako sensacja undergroundowej sceny hardcore, jednak zamiłowanie do nośnych melodii oraz inspiracje sceną emo błyskawicznie uczyniły z nich jedną z najpopularniejszych pop-punkowych formacji ostatnich 20 lat. Obecnie mogą pochwalić się milionami sprzedanych albumów oraz całym workiem multi-platynowych hitów.

Na czele Fall Out Boy stoi obdarzony imponującym głosem wokalista Patrick Stump oraz charyzmatyczny, uwielbiany przez tabloidy basista Pete Wentz. Zapowiadany na 24 marca ósmy album “So Much (For) Stardust” jest swoistym powrotem do korzeni. Ukaże się on pod labelem Fueled By Ramen, który wydał debiutancki album Fall Out Boya, a w Polsce wyda go Warner Music Poland. Producentem krążka został natomiast po raz kolejny Neal Avron, wcześniej współpracujący z grupą przy kultowych albumach “From Under the Cork Tree”, “Infinity on High” oraz “Folie à Deux”.

17 października 2023 na warszawskim Torwarze z pewnością będzie niezapomnianym wieczorem, również dlatego że przed Fall Out Boy zagra wymykająca się wszelkim klasyfikacjom PVRIS oraz uwielbiany przez polską publiczność nothing,nowhere.

Przeczytaj: Jann, jeden z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia ogłasza jesienną trasę koncertową

Przeczytaj: Już w październiku Röyksopp na jedynym koncercie w Polsce!

Bilety w cenie od 149 zł trafią do ogólnej sprzedaży 17 lutego o 10:00, ale już od 15.02 będą dostępne w pre-sale’ach razem z płytą zespołu oraz u organizatora Fource Entertainment.

Szczegóły koncertu Fall Out Boy w Warszawie [Daty, miejsce, bilety]

Fource.pl GoOut, eBilet (także trybuny)

Dzień przed koncertem 16 października Ultimate Emo Party powraca do Hydrozagadki na jedyną w swoim rodzaju imprezę przed koncertem Fall Out Boy na Torwarze!

Usłyszymy największe hity chłopaków, My Chemical Romance, Paramore i wszystko od pop punka po metalcore. W pełną guilty pleasure hitów podróż zabierze Was DJ Villbrød, który przygotował seta z wideoklipami. Bilety: 30zł (pierwsza pula SOLD OUT) / 40zł (druga pula) / osoby z biletem na koncert Fall Out Boy wchodzą za darmo!

Przeczytaj: Występowi City and Colour na scenie Klubu Proxima towarzyszyć będzie Ruby Waters.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *