Amerykanie z Wisdom in Chains wystąpią w lipcu na jedynym koncercie w Poznaniu

Amerykański zespół grający hardcore punk pochodzący z północno-wschodniej Pensylwanii już latem tego roku – 24 lipca odwiedzi nasz kraj i wystąpi w poznańskim klubie Pod Minogą

Wisdom in Chains to owoc kolaboracji pomiędzy członkami holenderskiego Daredevil z amerykańskim Krutch. Na początku millenium Marteen (gitarzysta Daredevil) skontaktował się z Mad Joe Blackiem i Richiem Krutchem z pomysłem założenia zespołu łączącego hc z heavy punkowymi i oi!owymi wpływami. We wrześniu 2001 roku muzycy z udziałem Shawna, perkusisty Krutch, zarejestrowali debiutancki materiał, który półtora roku później ukazał się nakładem Gang Style Records.

Po rozpadzie Out To Win Mad Joe oraz Richie zdecydowali wskrzesić projekt, dostając na to zgodę ze strony Marteena. Od tego momentu Wisdom in Chains to zespół złożony w 100% z Amerykanów, a jego brzmienie stopniowo wzbogacane było o elementy metalu, crossover’u czy hard rocka. Obejmującą 7 pełnych albumów dyskografię formacji zamyka wydany w 2018 roku “Nothing In Nature Respects Weakness”.

Kwintet z Pensylwanii już latem tego roku odwiedzi nasz kraj i w poznańskim klubie Pod Minogą zaserwuje publiczności niezwykle energiczną muzyczną mieszankę wypełnioną sing-a-longami, do których w warunkach koncertowych ciężko się nie podłączyć!

WISDOM IN CHAINS
24.07.2024
Poznań, Pod Minogą

BILETY: https://bit.ly/WISDOM_IN_CHAINS_PZN

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *