Amerykański heavy metalowy Night Demon wystąpi na dwóch koncertach w Polsce

W czerwcu Amerykanie powrócą do Polski na dwa koncerty, na których towarzyszyć im będzie kanadyjski skład Riot City.

Heavy metal ma się dobrze, a takie zespoły jak Night Demon i RIOT CITY są tego najlepszym przykładem. Oba będziemy mieli okazję zobaczyć na dwóch wspólnych koncertach w Polsce – 12 czerwca w poznańskim Klub pod Minogą oraz dzień później w warszawskim Klubie Hydrozagadka!

NIGHT DEMON (USA / Century Media Records) – heavy metal

Amerykańskie Night Demon już od blisko 15 lat dumnie kroczy pod flagą tradycyjnego heavy metalu. Zadebiutowali świetnie przyjętym “Cursed of the Damned” , kolejny cios zadali wraz z wydaniem “Darkness Remains” z 2017, a w zeszłym roku powrócili z trzecim w swoim katalogu albumem, zatytułowanym “Outsider”.

Na nim kalifornijskie trio przesuwa gatunkowe granice mocno zarysowane przez kult NWOBHM i wprowadza do swojego repertuaru powiew świeżości. Jednak największą siłą Night Demon są koncerty – ich formacja gra od groma, a o sile ich występów mogliśmy się przekonać choćby podczas festiwalu Summer Dying Loud w 2022 roku. W czerwcu Amerykanie powrócą do Polski na dwa koncerty, na których towarzyszyć im będzie kanadyjski skład Riot City.

RIOT CITY (Kanada / No Remorse Records) – heavy metal

Dyskografię formacji Riot City zamyka “Electric Elite” z 2022, na którym oprócz klasycznych heavy metalowych wzorców usłyszymy również echa US heavy czy power metalu. Pasja do muzyki, galopujące tempa, gitarowe melodie, solówki i wysokie wokale – tego wszystkiego doświadczymy z Riot City na scenie!

NIGHT DEMON + RIOT CITY / 12.06.24 / POD MINOGĄ / POZNAŃ
NIGHT DEMON + RIOT CITY / 13.06.24 / HYDROZAGADKA / WARSZAWA

BILETY: https://bit.ly/NIGHT_DEMON_WWA

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *