Amerykański zespół Butcher Babies wystąpi na dwóch koncertach w Polsce!

Dowodzoną przez Carle Harvey i Heidi Shepherd grupę zobaczymy 21 czerwca w warszawskim Klub Hydrozagadka oraz dzień później w poznańskim klubie Tama.

Już od ponad dekady Butcher Babies podbija światowe sceny za sprawą mocnych koncertów pełnych wybuchowej energii. Ich sceniczna prezencja jest niczym hipnotyzujący spektakl i sprawia, że odbiorcy ciągle chcą więcej.

Wokalistki Heidi Shepherd i Carla Harveym, gitarzysta Henry Flury, perkusista Chase Brickenden oraz basista Ricky Bonazza zestawiają brutalne, agresywne riffy z pięknymi melodiami, które wybrzmiewają niczym ich emocjonalne wybawienie. Pierwsze dwa albumy pochodzącego z Los Angeles zespołu znalazły się w TOP 5 kilku notowań na Billboardzie, natomiast wydany w 2017 roku krążek “Lilith” zadebiutował na pierwszym miejscu iTunes Metal Charts oraz na siódmym iTunes Rock Charts.

Kwintet występował na trasach m.in. z Megadeth, Marilynem Mansonem, Hollywood Undead, zagrał na największych festiwalach metalowych na świecie (Download, Hellfest, Knotfest) oraz pojawił się w filmie “Alleluia!: The Devils Carnival” i netflixowym horrorze “Slasher”. Po wydaniu 3 płyt i 2 Epek Butcher Babies osiągnęli nowy poziom dojrzałości i powrócili po przerwie, której potrzebowali na odbudowę i złapanie świeżych sił na dalsze komponowanie. Na przestrzeni ostatniego 1,5 roku formacja wypuściła kilka singli, które potwierdzają jej rozwój i doskonałą formę.

BUTCHER BABIES / 21.06.23 / Hydrozagadka, Warszawa
BUTCHER BABIES / 22.06.23 / Tama, Poznań

BILETY: Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 23 lutego o godzinie 11:00 na www.winiarybookings.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *