Amerykański zespół Nothing More wystąpi w Krakowie

7 lutego 2024 roku Klub Kwadrat w Krakowie zaprasza miłośników alt-metalu, metalcore’u i hard rocka na wyjątkowy koncert.

Głównym zespołem wieczoru będzie amerykańska formacja „Nothing More”, znana z energetycznych występów na żywo. Towarzyszyć im będą dwie zespoły: eklektyczny zespół metalowy SiM z Japonii oraz alt-metalowe Siamese z Danii.

Nothing More: Mistrzowie alt-metalu z USA

Nothing More, mimo dwudziestu lat na muzycznej scenie, wciąż prezentują się świeżo i innowacyjnie. Ich najnowszy album „Spirits” udowadnia, że zespół wciąż ma wiele do zaoferowania. Ich brzmienie charakteryzuje się mocnymi riffami, wpadającymi w ucho refrenami i niezwykłą energią, którą przekazują podczas koncertów na żywo.

Zobacz również: Damnation Festival 2023 [UK]. Święto metalu w Manchester już niebawem!

SiM: Eklektyzm prosto z Japonii

Zespół SiM, pochodzący z Japonii, zaskakuje różnorodnością swojego repertuaru. W ich muzyce można wyczuć wpływy metalcore’u, nu-metalu, a nawet reggae czy punku. Każdy koncert to nieprzewidywalne doświadczenie pełne niespodzianek.

Siamese: Duński alt-metal w najlepszym wydaniu

Siamese to zespół, który łączy w sobie cechy alt-metalu i post-hardcore’u. Są reprezentantami współczesnego brzmienia, ale jednocześnie potrafią zaskoczyć słuchacza swoim unikalnym podejściem do muzyki.

Informacje praktyczne

Koncert odbędzie się 7 lutego 2024 roku w Klubie Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1 w Krakowie. Cena biletów w przedsprzedaży wynosi od 109 do 119 zł, natomiast w dniu koncertu bilety będą kosztować 130 zł. Bilety dostępne są w sprzedaży od 27 września na stronie https://knockoutmusicstore.pl.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *