Amon Amarth w Polsce. Brytyjscy metalcore’owcy dołączają do składu trasy

Jeśli jesteś fanem Amon Amarth, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – zespół planuje występ w Warszawie!

Amon Amarth i Bleed From Within wystąpią w stolicy już 6 lipca

Koncert odbędzie się 6 lipca 2023 roku na Letniej Scenie Progresji. To będzie doskonała okazja, aby usłyszeć na żywo największe hity zespołu, takie jak „Twilight of the Thunder God”, „Guardians of Asgaard” czy „Deceiver of the Gods”.

Amon Amarth wywarł znaczny wpływ na młode pokolenie metalowców, a ich długoletnia obecność na scenie, z charakterystycznym stylem, wciąż przyciąga wiernych fanów. Ich muzyka to połączenie wzniosłych melodii, ciężkich riffów oraz szybkich i energetycznych partii. Zeszłoroczna płyta „The Great Heathen Army” zyskała uznanie wielu wpływowych mediów, co dowodzi, że zespół nadal jest w doskonałej formie. Tym razem na scenie towarzyszyć im będzie Bleed From Within.

Pełnoletnie w tym roku Bleed From Within to żywa definicja ekstremalnego metalcore’u, przystającego do dzisiejszych standardów. Są agresywni, technicznie perfekcyjni, a w dodatku znają rolę melodii w dobrym metalowym bangerze. W ramach promocji “Shrine” z 2022 roku grupa wystąpi tego lata przed Amon Amarth.

Amon Amarth i Bleed From Within w Warszawie. Daty, miejsce, bilety

Grupa Amon Amarth zamelduje się 6 lipca w Warszawie. Koncert odbędzie się na Letniej Scenie Progresji. Bilety są dostępne na: SKLEP KNOCK OUT oraz eBILET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *