Andrew Cushin we wrześniu wystąpi w warszawskim Klubie Hydrozagadka

W dniu 17 września 2024 w warszawskim Klubie Hydrozagadka wystąpi Andrew Cushin. Artysta zwrócił na siebie uwagę, oraz współpracował z takimi artystami jak Noel Gallagher z Oasis , Louis Tomlinson z One Direction, czy Pete Doherty z The Libertines.

Kiedy 23-letni Andrew Cushin, autor piosenek zostaje okrzyknięty artystą o ogromnym potencjale, przez dwie ikony brytyjskiej muzyki, to znak, że warto zwrócić na niego uwagę. Noel Gallagher nie tylko wspiera młodego Geordiego, ale także zajął się produkcją i grą na gitarze w jednym z jego utworów – „Where’s My Family Gone”. Pete Doherty również jest zachwycony talentem Andrew do tworzenia piosenek, które poruszają ważne tematy społeczne. Najpierw podpisał kontrakt z Andrew w swojej wytwórni Strap Originals, aby następnie zabrać go w trasę koncertową z The Libertines.

Piosenki Andrew Cushina są pełne wnikliwych obserwacji i szczerych refleksji na temat codziennych utrapień. Jednak pomimo powagi tematu, jego muzyka ma również wyraźne poczucie nadziei. W swoich utworach inspiruje się Newcastle, miastem, w którym się wychował, a które teraz wspiera jego karierę. Jego koncerty w tym mieście szybko się wyprzedają, w tym wydarzenia w The Boiler Shop i The Cluny czy koncert charytatywny na rzecz organizacji Mind zajmującej się zdrowiem psychicznym.

Bilety są już dostępne w sprzedaży

Bilety na warszawski koncert Andrew Cushina są już dostępne w sprzedaży na stronie organizatora https://www.livenation.pl/show/1481702/andrew-cushin/warsaw/2024-09-17/pl, oraz na stronie https://www.ticketmaster.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *