Animals & Friends wystąpią w Opolu w ramach Drum Festu

The Animals & Friends w Polsce. Twórcy hitu „House of Raising Sun” wystąpią na Drum Feście w Opolu już 16 listopada

W 1964 roku na świecie rozpoczęła się fala nowego energetycznego rock and rolla. Została ona zapoczątkowana przez grupy The Beatles, The Rolling Stones oraz The Animals. Świat łapczywie chwytał Rhythm & Blues’a granego znad rzeki Tyne. The Animals był drugim po The Beatles zespołem, który osiągnął szczyt amerykańskich list przebojów z legendarną już balladą „House of Rising Sun„.

Zespół The Animals przez całą swą karierę wprowadził na listy przebojów do pierwszej dziesiątki ponad 20 hitów, z czego w Wielkiej Brytanii udało się osiągnąć aż 12 pierwszych miejsc. The Animals są przełomowym zespołem z gatunku Rhythm & Blues’a, nieustająco cieszą się wielkim uznaniem na arenie międzynarodowej. Obecnie w skład zespołu wchodzi oryginalny członek The Animals John Steel oraz Danny Handley, Roberto Ruiz i Barney (Boogie) Williams. Właśnie ten skład zobaczymy na scenie w Opolu.

Podczas tegorocznej edycji Drum Fest usłyszymy fantastyczny koncert z czystymi klasykami zespołu – „House Of The Rising Sun„, „We Gotta Get Out Of This Place„, „Baby Let Me Take You Home” i nie tylko. Po ponad 50 latach legenda wciąż rośnie.

Zespół wystąpi na tegorocznej edycji festiwalu DrumFest już 16 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej (Opole, Strzelców Bytomskich 18). Bilety na koncert The Animals & Friends w cenie od 100 zł dostępne w sieci eBilet oraz stacjonarnie w sklepie muzycznym Ragtime w Opolu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *