Annihilator prezentuje klip do utworu „Romeo Delight” (feat. Dave Lombardo & Stu Block)!

Annihilator, Dave Lombardo i Stu Block prezentują klip do utworu „Romeo Delight”. Numer pochodzi z nadchodzącej płyty „Metal II”.

18 lutego ukaże się „Metal II” – album Annihilator poświęcony pamięci Eddiego Van Halena i Alexiego Laiho (Children of Bodom). Dziś zespół podzielił się z fanami utworem „Romeo Delight”, coverem utworu Van Halen.

Annihilator prezentuje klip do utworu „Romeo Delight”

Jeff Waters opowiada o utworze „Romeo Delight”:

Płyta „Women And Children First” to było coś, a „Romeo Delight” to najmocniejszy utwór z tego albumu. Eddie Van Halen był znakomitym twórcą i innowatorem gitary prowadzącej. Zaryzykował i zrobił swoje. Zadziałało. Miliony fanów będą go długo opłakiwać. A muzycy zawsze będą gotowi przedstawiać jego twórczość nowym pokoleniom!

W 2022 roku wcześniej niedostępne pozycje z katalogu zespołu ukażą się ponownie! Pierwszym tytułem z serii reedycji będzie „Metal II”. Album został w całości nagrany w nowym składzie, w którym znaleźli się Stu Block (ex – Iced Earth) i Dave Lombardo (perkusja, ex – Slayer). Gościnnie udział w nagraniach wzięli m.in. Willie Adler (Lamb Of God), Alexi Laiho (Children of Bodom), Steve ‘Lips’ Kudlow (Anvil), Dan Beehler (Exciter) i Jesper Strömblad (In Flames). Materiał zmiksował Mike Fraser (AC/DC, Van Halen) a masteringiem zajął się Maor Appelbaum. Kiedy Jeff Waters został zapytany „Którą płytę chciałbyś powtórzyć, jeśli byłoby to możliwe?”, bez wahania odparł „Metal”.

Annihilator to najpopularniejszy kanadyjski zespół trash metalowy, który sprzedał do tej pory 3 miliony płyt na całym świecie. Grupa została założona w 1984 roku z inicjatywy Jeffa Watersa i ma w swoim dorobku 17 albumów studyjnych, wydawnictwa koncertowe, akustyczne i kompilacje. Historia tego zespołu to 30 lat świetnych koncertów i uczciwego grania metalu. W ciągu najbliższych kilku lat ukaże się 18 albumów, w tym oryginalna wersja albumu „Metal”.

Album „Metal II” ukaże się na CD i w dwóch wersjach winylowych: czarnej i pomarańczowej.

Zobacz także: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators z nowym singlem „Call Off The Dogs”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *