Antimatter powróci do Polski w listopadzie na trzy koncerty

Antimatter wraca do Polski w listopadzie!

Zespołu Antimatter nie trzeba przedstawiać polskim fanom progressive, darkwave i art rocka. Po raz ostatni Anglicy, opisywani na Wyspach Brytyjskich jako „najsmutniejszy zespół świata,” odwiedzili Polskę w 2019 r., przed pandemią wirusa COVID-19 podczas Ino Rock. Wcześniej zagrali bardzo udany koncert w krakowskiej Rotundzie. Teraz Antimatter powraca, aby zagrać trzy koncerty.

Antimatter na trasie po Polsce towarzyszyć będzie polski zespół Retrospective, który podczas koncertów promować będzie nową płytę „Introvert”, która ukaże się w listopadzie. W 2020 roku zespół Retrospective wystąpił na Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Toruniu.

Zespół wystąpi: 19.11 w Poznaniu (2progi), 20.11 w Krakowie (Hype Park) oraz 21.11 w Warszawie (Remont).

Bilety na koncerty w Poznaniu i Warszawie dostępne na

ToBilet: tobilet.pl/antimatter
eBilet: ebilet.pl/muzyka/rock/antimatter

oraz jako bilety kolekcjonerskie na IndependentMusicMarket.com.

Bilety na koncert w Krakowie dostępne są w sieci Ticketclub.pl

Wydarzenia FB:

19.11 Poznań – 2progi ➡️https://tiny.pl/wqh4r

20.11 Kraków – Hype Park ➡️https://tiny.pl/wqh4f

21.11 Warszawa – Remont ➡️https://tiny.pl/wqh4w

Parę słów na temat Antimatter:

Na koncertach klasyczny, elektryczny show Antimatter wzbogaci setlista składająca się ze starych, jak i nowych utworów. Mick Moss, wokalista i gitarzysta Antimatter, który jest siłą napędową zespołu od ponad 20 lat, podkreśla, że „to w Polsce spotykałem zawsze z najlepszą publikę – czy to grając solo, czy z zespołem. Teraz z ogromną przyjemnością możemy potwierdzić, że po raz pierwszy od trzech lat, wracamy do Polski w listopadzie w pełnym, elektrycznym składzie. W moim archiwum nienagranych i niepublikowanych utworów Antimatter zebrało mi się ponad trzydzieści kawałków – nie włączałem ich do kolejnych płyt. Obiecałem sobie, że teraz dam szansę im wybrzmieć. Mam nadzieję, że spotkamy się w Polsce w listopadzie.”

Organizatorami polskich koncertów Antimatter są Independent Music Market oraz Iron Realm Productions.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *