Apashe wystąpi w Polsce na jedynym koncercie

Twórca muzyki elektronicznej zagra 19 listopada w warszawskiej Pradze Centrum.

John Apashe to pochodzący z Montrealu producent muzyki elektronicznej z Brukseli, znany z agresywnego dubstepu, neurofunku, electro i trapu. Obecnie związany z wytwórnią Kannibalen Records.
Apashe znany jest ze swojego unikalnego stylu, będącego filmową mieszanką klasyki i elektroniki. Jest również znany z wykorzystania swojej muzyki w zwiastunach kinowych hitów, a także w reklamach telewizyjnych, w tym we współpracy z firmami adidas, Apple, Netflix, HBO, Amazon i innymi.
Początkowo muzyka Apashe’a była silnie inspirowana hip-hopem, basem, neurofunkiem i trapem, a orkiestrowa część jego stylu rozwijała się w ciągu kolejnych kilku lat. W tym czasie Apashe stworzył inspirujące hity, m.in.: „No Twerk” i „Battle Royale”, a także swój kultowy remix Backstreet Boys.
W 2018 roku Apashe zdobył nagrodę Electronic EP of the Year na kanadyjskich nagrodach GAMIQ za swój projekt Requiem.
Najnowszy projekt artysty, Renaissance LP, został stworzony wraz z 69-osobową Praską Orkiestrą Symfoniczną. Orkiestra nagrała oryginalne kompozycje Apashego, który następnie zremiksował je ze swoimi elektronicznymi smaczkami. Na tym albumie muzyk współpracował również z cenionymi artystami, takimi jak Tech N9ne, wifisfuneral i rosyjskim raperem Instasamka, który wystąpił również w teledysku do utworu „Uebok (Gotta Run)”.

DATA: 19.11.2022
MIEJSCE: Warszawa (Praga Centrum)
BILETY W SPRZEDAŻY OD 10.06 (18:00)
Bilety dostępne na https://followthestep.com/ oraz w https://goingapp.pl/.

Organizator: Follow The Step

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *