Apocalyptica i Epica zagrały w Nottingham (UK). Zobacz galerię zdjęć z niesamowitego z koncertu

Apocalyptica i Epica wyruszyły na wspólną trasę po Europie. Wkrótce zagrają dwa koncerty w Polsce. Zanim wpadną do nas z wizytą, mamy dla Was galerię zdjęć z wczorajszego koncertu, który odbył się w Nottingham.

Apocalyptica i Epica to dwa niesamowicie energetyczne zespoły. Tym razem grupy połączyły swoje muzyczne siły i wyruszyły we wspólną trasę „The Epic Apocalypse Tour”. Po długim czasie oczekiwania będziemy mogli zobaczyć oba zespoły na koncertach w Warszawie i Gdańsku! Zanim jednak muzycy odwiedzą Polskę, mamy dla Was przedsmak koncertowych wrażeń. Przedstawiamy Wam galerię zdjęć ze wspaniałego show, które odbyło się 1 lutego w legendarnym klubie Rock City w Nottingham. Jako support przed gwiazdami wieczoru wystąpił zespół Wheel.

Apocalyptica i Epica w Nottingham. Galeria zdjęć

Mimo chłodnego wieczoru w klubie było gorąco. Na rozgrzewkę zagrał zespół Wheel. Po krótkiej przerwie technicznej czas na prawdziwy ogień! Na scenę wkroczyła Epica. Zespół w niesamowicie dobrej formie świetnie się bawił na scenie. Niesamowity kontakt z publiką i pozytywna energia skradły moje serducho.

Epica

Apocalyptica

To jeden z najbardziej interesujących i rozpoznawalnych zespołów na scenie metalowej. A wszystko to przez trzy wiolonczele. Jeśli myślisz, że nie da się robić dobrego show, bez gitary elektrycznej to tu się mylisz. Jest to jeden z tych koncertów, które trzeba przeżyć na własnej skórze. Gościnnie z zespołem wystąpił Franky Perez.

Apocalyptica i Epica w Polsce. Data i miejsce koncertów

Apocalyptica i Epica odwiedzą Polskę w ramach przełożonej wcześniej trasy „The Epic Apocalypse Tour 2023”. Zespoły dadzą dwa koncerty przed polską publicznością.

  • 25.03.2023 – Warszawa, Progresja (koncert wyprzedany)
  • 27.03.2023 – Gdańsk, klub B90

Bilety do nabycia na stronie zespołu oraz na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *