Ariadne’s Thread zachwyciło publiczność podczas Castle Party 2023

Ariadne’s Thread, nowa gwiazda na scenie muzyki folkowej, wciągnęła festiwalowiczów w fascynującą podróż do mitycznego świata fantastyki splecionej z historią podczas swojego występu na Castle Party 2023.

Pod wodzą charyzmatycznej wokalistki i multiinstrumentalistki, Adrianny Zborowskiej, Ariadne’s Thread to młody i obiecujący zespół, który łączy bogate i oryginalne instrumentarium z energicznymi i porywającymi występami na żywo. W skład grupy wchodzą również doświadczeni muzycy sceniczni: Jan Gałczewski, Michał Górka, Anton Korolev i Michał Biel, którzy przynoszą ze sobą długoletnie doświadczenie, tworząc hipnotyzujące doznania muzyczne.

Ariadne’s Thread podczas Castle Party 2023

Twórczość zespołu odzwierciedla europejski folk o mrocznym i tajemniczym charakterze, czerpiący z muzyki średniowiecznej, renesansowej, skandynawskiej i celtyckiej. Projekt Ariadne’s Thread stanowi próbę nowego spojrzenia na muzykę folkową poprzez połączenie współczesnych brzmień, takich jak elementy elektroniki, z tradycją dawnych i archaicznych brzmień, charakteryzujących się pierwotnym i transowym rytmem.

Zobacz również: Therion zakończył tegoroczne Castle Party [ZDJĘCIA]

Castle Party 2023 było doskonałą okazją dla Ariadne’s Thread, aby zaprezentować swoją unikalną twórczość szerokiej publiczności. Wzbudzając entuzjazm i zachwyt, zespół udowodnił, że ma potencjał, by stać się jednym z wiodących graczy na scenie muzyki folkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *