Australijski Skynd przyjedzie do Polski na dwa koncerty

Industrialno rockowy duet dwukrotnie wystąpi w naszym kraju: 1 listopada w Warszawie (Proxima) oraz 2 listopada w Krakowie (Kwadrat).

Zespół SKYND sięga do najmroczniejszych zakamarków ludzkiej duszy, odzierając ją z kolejnych warstw, by odsłonić całą jej bolesną chwałę. Czynią to zagłębiając się w historie jednych z najbardziej niepokojących i dziwacznych przestępstw, jakich dopuścili się ludzie.

Skynd to industrialny zespół rockowy składający się z wokalistki o imieniu Skynd i multiinstrumentalisty o imieniu Father. Byli pionierami gatunku muzyki „true crime” z ponurą estetyką i piosenkami w dużej mierze opartymi na niepokojących zgonach i morderstwach. Inspirowali się historiami kryminalnymi, jak śmierć Elisy Lam, zabójstwo Conrada Roya, masowe samobójstwo w Jonestown, masakra w Columbine High School oraz mordercy, tacy jak Gary M. Heidnik, Armin Meiwes, Chris Watts i Katherine Knight .

Skynd jest znana ze swoich różnorodnych stylów wokalnych – od wysokich do niskich, często z nieludzkim elementem. Warto zauważyć, że Jonathan Davis z Korn jest także fanem prawdziwej zbrodni i dołączył do Skynd w jej piosence „Gary Heidnik”. Davis pojawił się również w teledysku.

Pierwszy występ Skynd jako headliner miał miejsce w Electrowerkz w 2019 roku, gdzie ubrała się w pstrokatą kombinację w stylu wiktoriańskim. Fani zostali przywitani kubkami Kool-Aid jako nawiązanie do jej piosenki o masakrze w Jonestown. Wkrótce potem Skynd znalazł się na krótkiej liście finalistów Heavy Music Awards 2020.

Najnowszy singiel Skynd to 'Edmund Kemper’ którego video miao premierę zaledwie tydzień temu

Szczegóły koncertów SKYND w Polsce:

1 listopada 2023 Warszawa – Klub Proxima
2 listopada 2023 Kraków – Klub Kwadrat

Organzator: https://fource.pl/

Bilety Warszawa: https://bit.ly/3Pm2Hfz
Bilety Kraków: https://bit.ly/44cSIxz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *