B.I wystąpi w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

B.I to utalentowany artysta z Korei Południowej. Jest muzykiem, piosenkarzem, autorem tekstów i producentem, a także prowadzi swoją własną wytwórnię muzyczną o nazwie 131 Label.

Od wydania swojego pierwszego solowego albumu w 2021 roku B.I zdobył uznanie na całym świecie dzięki różnym osiągnięciom. Jego debiutancki teledysk „Illa Illa” z albumu „Waterfall” był pierwszym solowym teledyskiem artysty K-pop, który osiągnął 10 milionów wyświetleń na YouTube w ciągu 24 godzin od premiery. Magazyn Time uznał ten album za jedno z najlepszych dzieł K-pop w danym roku. B.I ma również na swoim koncie występ w serii GLOBAL SPIN na Grammy.com, co czyni go pierwszym azjatyckim i k-popowym artystą, który to osiągnął.

Gwiazda K-Popu w Polsce

B.I zawsze miał wyraźną wizję wpływu, jaki chciał wywrzeć swoją muzyką. Jego celem jest przesunięcie granic koreańskiej muzyki z kategorii K-Pop na bardziej globalną platformę. Pracując z najlepszymi profesjonalistami w przemyśle muzycznym, B.I dąży do globalizacji koreańskiej muzyki, zachowując jednocześnie jej autentyczną tożsamość. Jego nadzieją jest, że jego muzyka połączy ludzi na całym świecie. Wcześniej, będąc członkiem zespołu iKON, B.I wyprodukował przeboje takie jak „My Type”, „Love Scenario” i „Goodbye Road”, które zdobyły ponad 400 milionów streamów na Spotify.

B.I współpracował z uznawanymi producentami, takimi jak Stereotypes i Cory Enemy. Brał udział w tworzeniu utworów z obiecującymi artystami, takimi jak Destiny Rogers i Tyla Yaweh w globalnym singlu „Got It Like That”. Ponadto, współpracował z artystami takimi jak Bipolar Sunshine i indonezyjski wykonawca Afgan w utworze „Lost at Sea”, łącząc elementy wschodnie i zachodnie w swojej muzyce. Przy tworzeniu swojego globalnego albumu „Loved or Loved Part 1”, B.I współpracował z nagrodzonymi producentami Grammy, takimi jak Stereotypes i Nic Lee. Wydał utwór „BTBT” z udziałem Soulja Boy i Devity, który przekroczył 100 milionów odtworzeń i znalazł się na czele 50 regionalnych list przebojów Spotify. Piosenka ta została uznana za jedną z najlepszych k-popowych utworów 2022 roku przez magazyny Times, NME i Teen Vogue.

Jego drugi album studyjny, zatytułowany „TO DIE FOR”, został wydany 1 czerwca. Album ten prezentuje szeroki zakres emocji, które towarzyszą nam w młodości w kontekście naszych marzeń, miłości i życia. B.I opowiada niektóre z tych historii sam, a inne dzieli z artystami takimi jak Jessi, Crying Nut, BIG Naughty, Kid Milli i Lil Cherry, reprezentującymi różnorodne gatunki muzyczne.

B.I data, miejsce, bilety

30 września 2023 roku południowokoreański muzyk wystąpi w Warszawie w klubie Stodoła. Bilety będą dostępne do sprzedaży od 21 lipca 2023 roku na stronie livenation.pl. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 19 lipca o godzinie 10:00, natomiast przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się 20 lipca o godzinie 10:00. Ogólna sprzedaż rozpocznie się 21 lipca o godzinie 10:00 na stronie www.LiveNation.pl. Nie przegap okazji, aby zobaczyć tego utalentowanego artystę na żywo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *