BABYMETAL oraz Death By Romy już za kilka dni wystąpią w Warszawie

Japońskie adeptki kawaii metalu zobaczycie 18 czerwca w Warszawie na swoim pierwszym polskim koncercie w roli headlinera. Nieadwno Babymetal opubli8kowały video do utworu „RATATATA” wspólnie z formacją Electric Callboy‬

Są ekscentryczne i pewne siebie, a ich miks alt-metalu, trance’u oraz j-popu przysporzył artystkom tysiące fanów na całym świecie wręcz ekspresowo! Artystki z Tokio przyjeżdżają do Polski w ramach promocji tegorocznego albumu, “The Other One”.

Pierwszy koncert BABYMETAL w Polsce miał miejsce w maju zeszłego roku w Łodzi. Artystki przyjechały razem z Lordi w ramach trasy Sabaton „The Tour To End All Tours”.

BABYMETAL (Japonia) kawaii metal:

Gdy niespełna dekadę temu stawiały pierwsze kroki w metalowym świecie, z miejsca zgarnęły okazałe grono fanów, ale i nieprzychylnych słuchaczy, którzy wieszczyli im szybki koniec działalności. Tymczasem minęło parę ładnych lat, a Babymetal nie dość, że radzą sobie tylko lepiej, to w dodatku wciąż stawiają na rozwój artystyczny. Wystarczy porównać ich debiutancki album z najnowszym, “The Other One”, by szybko zrozumieć, że nawet jeśli pewne elementy pozostały na miejscu, tak sprawność kompozytorska i kształt utworów poszybowały bardzo wysoko. Japonki w dalszym ciągu, z odpowiednią gracją i lekkością, mieszają słodycz j-popu z cierpkością metalcore’u, a spinają to również słuszną dawką zmetalizowanego alt-rocka oraz elektronicznych zgrzytów. Ten kontrolowany chaos trzyma słuchacza za gardło i wzbudza maksymalny zachwyt. Pomyślcie tylko, jak to żre na scenie…

DEATHBYROMY (USA) alternative r&b, trap metal, emo rap:

DeathbyRomy to artystka, którą nudzą konwenanse i którą ponad wszystko irytuje przewidywalność. Właśnie dlatego jej twórczość to wywracanie reguł do góry nogami. Korzeniem tej muzyki jest r&b, ale nie ładne i przebojowe, a zniekształcone i nasycone niepokojem. Do tego wrażenie mroku wzmaga gęsty od agresywnych beatów trap, często wzbogacony o metal, a czasami cały ten mariaż spinają wpływy emo rapu. Zachęcające jak diabli i bezlitosne na żywo.

Wystąpią:
BABYMETAL (Japonia) kawaii metal

Kiedy: 18 czerwca (wtorek) 2024
Gdzie: Warszawa @ Letnia Scena Progresji, Fort Wola 22
Bilety: 199/219 zł – przedsprzedaż, 240 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od 22 grudnia (10:00) na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Zapraszają:
Knock Out Productions

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *