Backstreet Boys już w tym tygodniu w Polsce! Legendarny zespół odwiedzi Kraków

29 października 2022 grupa Backstreet Boys przyjedzie do Polski, by wystąpić na TAURON Arenie Kraków. Jako support zaprezentuje się KnowleDJ.

Backstreet Boys, jeden z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów, ogłosił daty swojej jesiennej trasy „DNA World Tour” w Wielkiej Brytanii i Europie. Trasa uwzględnia kilka koncertów w Niemczech oraz wyjątkowy i ekskluzywny koncert w Wielkiej Brytanii w The O2 (Londyn).

Backstreet Boys już w tym tygodniu w Polsce

Grupa ostatnio występowała dla publiczności w całej Europie w 2019 roku, sprzedając ponad 350 000 biletów. Wyprodukowane przez Live Nation, DNA World Tour rozpocznie się na Las Vegas Strip czterema koncertami w Koloseum w Caesars Palace w dniach 8, 9, 15 i 16 kwietnia.

Backstreet Boys, w ślad za niezwykłymi przykładami solidarności okazywanej Ukrainie na całym świecie, przekaże część dochodu ze sprzedaży biletów z trasy DNA World Tour 2022 Agencji ONZ ds. Uchodźców – UNHCR. Środki te zostaną przekazane potrzebującym, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów oraz kraju.

Backstreet Boys w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Od 29 lat Backstreet Boys dostarczają najlepszą muzykę popową, jaką mają do zaoferowania, co czyni ich jednym z najbardziej wpływowych zespołów pop. Z niezliczonymi #1, rekordowymi trasami, licznymi nagrodami i światową sprzedażą przekraczającą 130 milionów, BSB został uznany za najlepiej sprzedający się boysband w historii.

Backstreet Boys wystąpią w Krakowie już 29 października 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się w Tauron Arenie. Bilety dostępne są na www.livenation.pl oraz Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *