BASINFIREFEST 2023 Czechy – kolejne zespoły dołączają do składu!

Kolejne zespoły, które potwierdziły swój udział w czeskim festiwalu Basinfirefest 2023 to Pestilence, Butcher Babies i FAUN.

Wcześniej ogłoszone gwiazdy festiwalu Basinfirefest to Airbourne, Pain, Queensrÿche, Tankard.

FAUN używa średniowiecznych i starożytnych instrumentów, ale pracuje pod nowoczesnymi wpływami tworząc czarującą i intensywną atmosferę. Muzyczną mieszanką muzyki pogańskiej / folkowej / rockowej / darkwave uzupełnionej czarującymi warstwami męskiego i żeńskiego wokalu, otwierają bramy do mistycznego świata pogan i średniowiecza. Ci Niemcy konsekwentnie zdobyli ogromne uznanie i popularność dzięki swoim konceptualnym scenom i pokazom świetlnym. Zagrali już ponad tysiąc koncertów na całym świecie!

Pestilence – jeden z najbardziej przełomowych zespołów death metalowych w Europie, którego historia sięga roku 1986, kiedy to od razu przykuli uwagę swoją charakterystyczną sygnaturą i umiejętnościami instrumentalnymi i wkrótce stali się jednym z najbardziej charakterystycznych i szanowanych zespołów death metalowych na świecie.

Butcher Babies sprawiają, że widzowie chcą więcej dzięki wybuchowej energii zespołu. Atakują ostrym thrashem i ciężkimi rytmami nowoczesnego metalu, w którym ścierają się ze sobą brutalne, agresywne riffy i melodie, a frontmanki Heidi i Carla zawsze dają z siebie wszystko na scenie.

Więcej informacji na stronie festiwalu: https://basin.cz/cs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *