BBNO$ powróci do Polski. Znamy szczegóły [DATA, MIEJSCE, BILETY]

BBNO$ na koncercie w Polsce❗️ Po udanym koncercie w 2022 roku artysta powróci do Polski w ramach „BBNOEURO TOUR”

🗓29.03.2023 📍Klub Palladium, Warszawa

➡️ Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 26 października o 10:00

➡️ Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 27 października o 10:00

➡️ Ogólna sprzedaż rozpocznie się 28 października na LiveNation.pl o 10:00

Po wyprzedanym koncercie w lipcu tego roku, z przyjemnością zapraszamy Was na kolejny występ artysty. BBNO$ w ramach promocji nowego albumu „bag or die” wpadnie do warszawskiego klubu Palladium rozkręcić prawdziwą imprezę! Będzie się działo! 🔥

BBNO$ – parę słów o artyście

Od czasu debiutu w 2016 roku raper zgromadził łącznie ponad 350 milionów odtworzeń na całym świecie. Historia BBNO$ jest znakomitym przykładem jak duży potencjał ma autoreklama. Jego ogromna zawziętość połączona z niespotykaną kreatywnością i charyzmą udowadniają, że na przepełnionym rynku muzycznym nadal jest miejsce dla niezależnych i wyznaczających nowe granice artystów.

Dorastając i ucząc się z domu wraz ze swoim bratem fotografem oraz siostrą-naukowcem, BBNO$ od samego początku podchodził w metodyczny sposób do swojej twórczości i przedsiębiorczości. Długo przed rozpoczęciem tworzenia muzyki, BBNO$ wymyślał nowe i oryginalne sposoby na odnoszenie sukcesów zarówno w grach komputerowych, jak i w szkole. Po pierwszej styczności z hip-hopem, w końcu był w stanie nakierować swoją pomysłowość na budowanie swojej pozycji, jako artysty. Zaczynał od Soundcloud’a oraz wspierał społeczność podobnie myślących artystów. W ten sposób nawiązał długotrwałą artystyczną relację z Yung Gravy oraz z innymi twórcami z Youtube’a.

Po ukończeniu studiów, z 4 międzynarodowymi trasami i 2 albumami na swoim koncie, BBNO$ jest gotów wznieść swoją karierę na jeszcze wyższy poziom. Poza swoim ostatnim singlem Lalala oraz rekordową ilością streamów (44 miliony w ciągu miesiąca), artysta wydał swój trzeci album i pod koniec sierpnia wyruszył w trasę koncertową po Ameryce Północnej.

Od czasu debiutu w 2016 roku zgromadził łącznie ponad 350 milionów odtworzeń na całym świecie.Historia BBNO$ jest znakomitym przykładem jak duży potencjał ma autoreklama. Jego ogromna zawziętość połączona z niespotykaną kreatywnością i charyzmą udowadniają, że na przepełnionym rynku muzycznymnadal jest miejsce dla niezależnych i wyznaczających nowe granice artystów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *