Beast In Black na dwóch koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Beast In Black przyjedzie do Polski na dwa koncerty w 2023 roku. Zespół ogłosił własnie trasę „Dark Connection Tour 2023”. Grupa zagra w krakowskim klubie Studio oraz w warszawskiej Progresji. Zobaczcie szczegóły!

Założona przez grającego wcześniej w Battle Beast gitarzystę i wokalistę Antona Kabanena grupa zdołała zwiedzić spory kawałek świata, wydać dwa studyjne albumy, a dzięki równie znakomitym, jak płyty występom na żywo, zyskała pokaźne grono fanów. Ich debiutancki album „Berserker” (2017) pokrył się złotem, co jest kolejnym dowodem na to, że na mocną, melodyjną muzykę, w której ścierają się wpływy Accept, Judas Priest, Blind Guardian, Powerwolf albo Sabaton, zawsze będzie zapotrzebowanie.

Beast In Black na dwóch koncertach w Polsce


Grupę tworzą: Anton, Máté Molnár – gitara basowa, Kasperi Heikkinen – gitary (eks-U.D.O.); Yannis Papadopoulos – wokale oraz grający w Beast In Black od 2018 roku Atte Palokangas (m.in. Thunderstone, Waltari, Agonizer). Muzycy nie tylko supportowali swoich wielkich rodaków z Nightwish, czy Włochów z Rhapsody oraz zdobyli kontrakt z renomowaną wytwórnią Nuclear Blast.

Beast In Black, promująca obecnie album „Dark Connection”. Płyta na której znajdują się m.in. hity takie jak: „Moonlight Rendezvous”, „Broken Survivors”, czy „One Night In Tokio” ukazał się w październiku 2021 roku od Nuclear Blast Records. Krążek z pewnością trafi w gusta fanów klimatycznego, klasycznego heavy metalu, który Beast In Black komponuje nieprzerwanie od lat.

Beast In Black w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Na dwa polskie koncerty zespołu odbędą kolejno 14 marca w krakowskim klubie Studio oraz 15 marca w warszawskiej Progresji.

Bilety w cenie 109/130 zł – miejsca stojące, 149/160 zł – miejsca siedzące (Kraków) oraz 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu (Warszawa).

Przedsprzedaż biletów na koncerty rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek (27 czerwca) o godzinie 12:00 na stronie knockoutmusicstore.pl

foto: domena publiczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *