Behemoth pokazł czwarty utwór z nowej płyty. Jak brzmi „Opvs Contra Natvram”?

16 września 2022 ukaże się nowy albumu Behemoth, zatytułowany „Opvs Contra Natvram”. Będzie to dwunasta studyjna płyta zespołu.

Dziś ma swoją premierę czwarty singiel – utwór zatytułowany „Thy Becoming Eternal”, który jest określany jako jeden z najbardziej „wściekłych” singli w karierze Behemoth.

Klip autorstwa Rubena Fro można obejrzeć pod tym linkiem:

Frontman Behemoth, Adam Nergal Darski mówi o nowej kompozycji:

Legiony! Oto nasza nowa propozycja z „Opvs Contra Natvram” – „Thy Becoming Eternal”. Jak zwykle staramy się żeby wszystko brzmiało i wyglądało świeżo! Film został wyprodukowany przez utalentowanego japońskiego animatora, Rubena Fro, który stworzył ten epicki krajobraz jako tło podróży dla naszego wojownika. Sam utwór to szybka i wściekła bestia z bombastycznym zakończeniem – zdecydowanie jedna z najbardziej intensywnych kompozycji w całym katalogu Behemoth. Dajcie znać, czy się zgadzacie!

Behemoth to w chwili obecnej bez wątpienia jeden z największych zespołów na scenie muzyki ekstremalnej. Po oszałamiających sukcesach ostatnich płyt „The Satanist” z 2014 roku oraz „I Loved You At Your Darkest” (2018), muzycy prezentują swoje najnowsze arcydzieło, zatytułowane „Opvs Contra Natvram”.

Behemoth zagra jedyny koncert w Polsce w 2022 roku

Przypominamy, że planowana trasa z Arch Enemy została przesunięta na jesień przyszłego roku, a jej polski przystanek odbędzie się w nowej lokalizacji. Zespoły zaprezentują się 19 października 2022 roku w katowickiej Hali Spodek. W roli gości specjalnych wystąpią: Carcass oraz Unto Others (dawne Idle Hands).


Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność i będą honorowane w nowym terminie i miejscu wydarzenia. W związku ze zmianą lokalizacji koncertu, w sprzedaży pojawiły się bilety na miejsca siedzące w cenie 149 oraz 189 zł.

Bilety można kupić na stronie https://knockoutprod.net/pl/concert/detail/333

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *