Behemoth świętował „chrystusową” rocznicę w paryskiej filharmonii. [ZDJĘCIA]

We wtorek we francuskiej filharmonii odbył się wyjątkowy koncert. Swoją 33 rocznicę istnienia świętował Behemoth! Zobaczcie naszą galerię z tego piekielnie dobrego koncertu!

Urodzinowy koncert Behemotha odbył się w dość nietypowym miejscu. Nie był to ani klub, ani arena tylko filharmonia! Zespół świętuje w tym roku swoje 33 lecie i w ten dość niezwykły sposób uczcił swoją „chrystusową” rocznicę działalności. Koncert „Outliving Christ” odbył się we wtorek. Na rozgrzewkę zagrał francuski Regarde Les Hommes Tomber, a całość była transmitowana na żywo w internecie.

Moshpit w filharmoni

Behemoth jest pierwszym metalowym zespołem, który miał okazję zagrać w prestiżowej Filharmonii Paryskiej. Nic dziwnego, że bilety na to wydarzenie szybko się rozeszły. Na ten niezwykły koncert zjechali fani z całego świata!

Przygotowania do tego show trwały od miesięcy, a samo przygotowanie sceny zajęło dwa dni. Nic dziwnego, ponieważ podczas koncertów Behemotha wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. „Outliving Christ” to przede wszystkim jazda bez trzymanki po ogromnym dorobku zespołu. Tego wieczoru mogliśmy usłyszeć utwory doskonale nam znane, jak również te, które pojawiają się na żywo bardzo rzadko lub pierwszy raz! Cały koncert był transmitowany online przez Arte Concert TV. Dla tych, którzy przegapili to wydarzenie, wklejamy cały koncert poniżej.

Behemoth w Filharmonii Paryskiej [ZDJĘCIA]

To było piekielnie dobre show! Pierwszy raz od dłuższego czasu mieliśmy okazję obserwować dziko wirujące moshpity w publice oraz crowd surferów. Surferzy początkowo sprawiali dość duże zakłopotanie ochronie, która nie do końca wiedziała, jak zareagować na napływ ludzi. Niestety kilku śmiałków zmierzyło się z twardą rzeczywistością i wylądowało na ziemi.

Koncert był bardzo intensywny, tu nie było czasu na wytchnienie. Behemoth jest największą maszyną koncertowa, która reprezentuje nasz kraj poza granicami. To niesamowicie budujący widok, kiedy naszym oczom ukazała się wypchana po brzegi sala filharmonii: od płyty aż po 4 piętro! Zobaczcie galerię zdjęć z wyjątkowego koncertu w Paryżu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *