Behemoth świętuje swoje „chrystusowe” urodziny w filharmonii. Tego koncertu nie możecie przegapić!

Już we wtorek Behemoth zagra w paryskiej filharmonii. Koncert będzie transmitowany w internecie. Nie przegapcie tego wyjątkowego show!

Zespół Behemoth to bezapelacyjnie największa i najbardziej znana maszyna muzyczna w naszym kraju. Ich twórczość jest doceniana w każdym zakątku globu, co pokazują wyprzedane trasy na wszystkich kontynentach. W tym roku zespół będzie świętował swoje 33 – „chrystusowe” urodziny w dość wyjątkowy sposób.

Metal w Paryskiej Filharmonii

 Koncert „Outliving Christ” odbędzie się już 30 kwietnia 2024 w prestiżowej hali paryskiej filharmonii. Będzie to wyjątkowe show, którego nie można przegapić! Od kilku tygodni, możemy śledzić przygotowania do tego wielkiego wydarzenia między innymi na instagramowym profilu Nergala. To będzie zapewne jedno z największych wydarzeń w historii zespołu.

Behemoth wystąpi już w ten wtorek w Paryżu. Przed nimi pojawi się na scenie znakomity Regarde Les Hommes Tomber. Czego możemy spodziewać się po tym koncercie? Na pewno wielu emocji związanych z setlistą, która będzie się rozciągać przekrojowo po całej twórczości zespołu.

 „Outliving Christ” online. Gdzie obejrzeć transmisje z koncertu?

Mamy dobrą wiadomość dla fanów, którzy nie mogą uczestniczyć w mistycznym, urodzinowym rytuale. Cały koncert będzie transmitowany w internecie i będziecie mogli obejrzeć go kompletnie za darmo! Także przygotujcie się na wtorkowy wieczór, bo będzie on pełen emocji!

Transmisja z koncertu Behemotha będzie dostępna na stronie: www.arteconcert.com.

Behemoth – Oultliving Christ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *