Behemoth zagra w Warszawie bez Inferno. Znamy zastępstwo.

Podczas nadchodzącej trasy Behemoth zagra koncerty bez Inferno. Kto zastąpi perkusistę zespołu?

Zespół Behemoth już niebawem wyruszy w letnią trasę, która głównie zahacza o europejskie festiwale. Będzie im towarzyszyć amerykańska legenda-Testament. Przygotowani idą pełną parą, a my już odliczamy dni do koncertu w Warszawie!

Behemoth zagra bez Inferno

Niestety nie mamy dobrych wieści z obozu Nergala i spółki. Ze względów zdrowotnych swój udział w trasie musiał odwołać Zbigniew „Inferno” Promiński- perkusista zespołu. Taką informację przekazał dziś Adam „Nergal” Darski za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

Z najgłębszym żalem w sercu muszę Was poinformować, że ze względu na problemy zdrowotne Inferno zmuszony był zostać w domu i zadbać o swoje dobre samopoczucie, a na perkusji dołączy do nas Jon Chan Rice ! Proszę, życzcie Inferno szybkiego powrotu do zdrowia i trzymajcie kciuki, aby Jon przeszedł samego siebie i sprawił, że będziemy brzmieć tak potężnie, jak to tylko możliwe!

Na stanowisku pałkera zasiądzie Amerykanin Jon Rice, który już zastępował Inferno w 2017 roku. Rice znany jest przede wszystkim z zespołów Job For A Cowboy i Crown The Lost.

Życzymy Inferno szybkiego powrotu do zdrowia i diabelsko dobrej formy na przyszłe trasy koncertowe!

Behemoth, Testament i Gaerea w Warszawie. Data miejsce i bilety

Impreza odbędzie się w niedzielę, 21 lipca 2024 roku, na Letniej Scenie Progresji, przy ulicy Fort Wola 22 w Warszawie. Jest to miejsce znane z organizacji znakomitych koncertów, co dodatkowo podnosi wartość tego wydarzenia.

Bilety są dostępne w dwóch kategoriach cenowych: 219 złotych, natomiast w dniu koncertu ich cena wzrośnie do 240 złotych.

Bilety będą dostępne na stronie Knock Out Productions, gdzie fani będą mieli możliwość zakupu również druków kolekcjonerskich.

Zapowiada się na niezwykle intensywny wieczór, który połączy na jednej scenie trzy różnorodne, ale równie wpływowe zespoły metalowe: polski Behemoth, amerykański Testament i portugalską Gaerea. Każdy z tych zespołów wnosi własny, unikalny styl i energię, co sprawia, że koncert ten będzie nie tylko muzycznym spektaklem, ale również wyjątkowym doświadczeniem dla fanów ciężkich brzmień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *