Behemoth zagrał w Katowicach. Zobacz zdjęcia z koncertu! [ZDJECIA]

W ramach trasy „Ecclesia Diabolica Baltica” Behemoth zagrał w Katowicach. Zobacz wyjątkowe zdjęcia z koncertu!

Grupa Behemoth zagrała trasę koncertową „Ecclesia Diabolica Baltica”. Formacja Adama Darskiego zagrała w aż sześciu polskich miastach. Zobacz jak Behemoth wypadł w katowickim Spodku!

Behemoth: Ecclesia Diabolica Baltica

Zespół, którego twórczość doceniana jest na największych scenach świata, wróci do kraju, by promować swój najnowszy album – „I Loved You at Your Darkest”, który wydany został 5 października 2018, nakładem Nuclear Blast Records.

Behemoth to już od jakiegoś czasu liga mistrzów ekstremalnego metalu, więc nic dziwnego, że zespół Nergala większą część roku spędza poza Polską, bo zapotrzebowanie na jego występy poza ojczyzną jest ogromne.

Zobacz również: Slayer, ostatni koncert w Polsce

Często nazwa kapeli napisana jest bardzo dużą, jeśli nie największą czcionką na plakatach najbardziej prestiżowych metalowych festiwali i pojawia się wysoko w zestawieniach albumów.

Behemoth: koncert w Katowicach. Zobacz zdjęcia!

Choć Behemoth większość koncertów gra poza Polską, swego rodzaju tradycją stało się, że jesienią lub wczesną zimą zespół prezentuje swoją imponującą produkcję polskim fanom. Nie inaczej było tym razem.

Behemoth zagrał kolejno:

  • 26 września (czwartek) – Wrocław, Klub A2
  • 27 września (piątek) – Poznań, Hala MTP 2
  • 28 września (sobota) – Katowice, Spodek
  • 29 września (niedziela) – Warszawa, Hala Expo XX
  • I5 października (sobota) – Gdańsk, Klub B9
  • 6 października (niedziela) – Kraków, TAURON Arena Kraków

Nergal o koncertach:

Obok koncertu ze Slayer będą to nasze JEDYNE koncerty w Polsce w 2019! Szykujemy absolutnie wyszukaną i spektakularną produkcję i mimo, że będzie to trasa promująca ostatni album I LOVED YOU AT YOUR DARKEST możecie spodziewać się wielu niespodzianek! Towarzystwo mamy zacne, polski IN TWILIGHT’S EMBRACE, prosto z Norwegii WHOREDOME RIFE i zjawiskowy ZEAL & ARDOR! 6 dużych koncertów w Polsce i 3 u naszych sąsiadów! Zapraszamy do wspólnej celebracji!

Zbigniew „Inferno” Promiński

Po więcej zdjęć Inferno zapraszamy serdecznie na serwis www.drummerlive.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *