Belphegor wyrusza na trasę koncertową: The Devils Last European Run 2024

Austriaccy bluźniercy z Belphegor wyruszą we wrześniu w ostatnią europejską podróż promującą ich wydany dwa lata temu album “The Devils”.

Trasa Belphegor obejmie trzy przystanki w Polsce: Warszawę (5 września), Kraków (6 września) oraz Poznań (7 września). W roli gościa specjalnego wystąpi ikona amerykańskiego death metalu – Malevolent Creation, a skład zamykają irańsko-norweski Confess oraz Monument of Misanthropy.

Belphegor w Polsce 2024

Dowodzona przez Helmutha koncertowa maszyna Belphegor wyrusza na trasę, żegnając się z etapem działalności poświęconym albumowi “The Devils”. Wydany w 2022 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast materiał to kolejna mocna pozycja w katalogu weteranów bezkompromisowej ekstremy. Album zachwyca swoją brutalnością i energią, a koncerty zapowiadają się na wydarzenie pełne plugawego metalu najwyższej próby.

Belphegor w Polsce. Support – Malevolent Creation – legenda death metalu

Amerykańska ikona death metalu, Malevolent Creation, nie potrzebuje szczegółowego przedstawienia fanom gatunku. Zespół zapisał się złotymi zgłoskami w historii death metalu dzięki takim albumom jak “The Ten Commandments”, “Retribution” czy “Stillborn”. Ich ostatni longplay “The 13th Beast” ukazał się pięć lat temu, a udział w tej trasie obiecuje niezapomniane przeżycia dla wszystkich miłośników ciężkiego brzmienia.

Confess i Monument of Misanthropy z Belphegor na trasie

Skład trasy zamykają groove/death metalowy Confess oraz brutalni, techniczni deathmetalowcy z Monument of Misanthropy. Członkowie Confess, pochodzący z Iranu, za swoją krytykującą religię i rząd twórczość zostali skazani na 14 lat więzienia przez sąd w Teheranie. Monument of Misanthropy z kolei przygotowują się do wydania swojego najnowszego albumu “Vile Postmortem Irrumatio” 26 lipca pod egidą Transcending Obscurity Records.

Belphegor w Polsce 2024. Daty i bilety

Nie przegap okazji, by zobaczyć na żywo jedne z najcięższych i najbardziej ekstremalnych zespołów metalowych. Belphegor, Malevolent Creation, Confess oraz Monument of Misanthropy wystąpią w trzech polskich miastach:

  • 5 września 2024 – Warszawa, Proxima
  • 6 września 2024 – Kraków, Kwadrat
  • 7 września 2024 – Poznań, 2Progi

Punkty sprzedaży: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Przygotuj się na wieczory pełne ekstremalnych dźwięków, mrocznej atmosfery i niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia na koncertach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *