Biffy Clyro zmieniają termin koncertu w Polsce

Koncert Biffy Clyro zaplanowany na 18 lutego tego roku w klubie Stodoła, w Warszawie został przełożony na 22 września 2022 roku. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Bileteria, za pośrednictwem której kupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą.

Wiadomość od zespołu:

‘W związku z utrzymującymi się restrykcjami i obawami związanymi z koronawirusem, przekładamy naszą nadchodzącą trasę po Europie. Nie mniej jednak miło nam poinformować, że trasa przesunie się na wrzesień tego roku. Przykro nam, że musimy znowu zmieniać datę, ale jednocześnie bardzo cieszymy się na przyjazd i zobaczenie wszystkich kiedy będzie to bezpieczniejsze.
Simon, James & Ben x’

Biffy Clyro to szkocki zespół rockowy powstały w 1995 roku, w którego skład wchodzą Simon Neil (śpiew, gitara), James Johnston (gitara basowa, śpiew) oraz Ben Johnston (perkusja, śpiew). Przełom w ich karierze nastąpił w 2007 roku za sprawą czwartego albumu studyjnego ,,Puzzle’’, który zyskał uznanie krytyków, status złotej płyty w Wielkiej Brytanii i wyniósł zespół na szczyty radiowych i sprzedażowych list.

Biffy Clyro w swojej muzyce łączą postpunkową ekspresyjność z ciężkimi, metalowymi riffami. Aktywna działalność koncertowa, siedem albumów studyjnych na koncie, ponad 100 milionów wyświetleń pod teledyskami w serwisie YouTube oraz występy na prestiżowych festiwalach wpisały zespół na listę topowych zespół brytyjskiego rocka początku XXI wieku.

Data: 22.09.2022

Lokalizacja: Kluba Stodoła Warszawa

Organizator: https://www.livenation.pl/

Bilety: https://www.livenation.pl/ , https://www.ticketmaster.pl/

fot. Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *