Billy Talent na dwóch koncertach w Polsce w czerwcu 2022

Zaplanowany na 9 czerwca koncert Billy Talent w krakowskim klubie Studio zostaje przeniesiony na 9 czerwca 2022. Billy Talent wystąpi również w Warszawie w Progresji 14 czerwca na dodatkowym koncercie.

👉 Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy startuje w środę, 14 lipca o 13:00
👉 Przedsprzedaż Ticketmaster startuje w czwartek, 15 lipca o 10:00
🎟 Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 16 lipca o 10:00
➡️https://www.livenation.pl/…/billy…/warsaw/2022-06-14/pl

Foto: materiały prasowe Live Nation

Od czasu ukazania się ich debiutanckiego albumu w 2003 roku, Billy Talent ugruntował swoją pozycję jako pokoleniowy zespół rockowy. Sprzedali niemal million albumów w samej Kanadzie i prawie 3 miliony na całym świecie. Ich albumy Billy Talent I, II i III otrzymały certyfikat multi-platinum. Platyną pokrył się również ich album studyjny z 2012 roku „Dead Silence”. Ostatnia płyta zespołu „Afraid of Heights” zadebiutowała na pierwszym miejscu w ojczystej Kanadzie, a także w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.
Billy Talent odniósł ogromny sukces w kanadyjskiej rockowej rozgłośni radiowej, gdzie przez 20 tygodni grano ich trzy przeboje, które uplasowały się na najwyższym miejscu na liście, sześć hitów w Top 5 i sześć hitów w Top 10. Zdobyli 7 nagród Juno Awards, do której byli nominowani ponad 20 razy, w tym trzy razy za album „Afraid of Heights” (Grupa Roku, Rockowy Album Roku oraz Ian D’Sa w kategorii Producent Roku).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *