Billy Talent na dwóch koncertach w Polsce!

Już w czerwcu Billy Talent wystąpi na dwóch koncertach w Polsce: Koncerty promujące najnowszy album ‘Crisis of Faith’ odbędą się w Warszawie i Poznaniu.

Od czasu ukazania się debiutanckiego albumu zespołu w 2003 roku, Billy Talent ugruntował swoją pozycję jako pokoleniowy zespół rockowy. Sprzedali niemal million albumów w samej Kanadzie i prawie 3 miliony na całym świecie. Ich albumy Billy Talent I, II i III otrzymały certyfikat multi-platinum. Platyną pokrył się również ich album studyjny z 2012 roku „Dead Silence”. Ostatnia płyta zespołu „Afraid of Heights” zadebiutowała na pierwszym miejscu w ojczystej Kanadzie, a także w Niemczech, Szwajcarii i Austrii. Aktualnie zespół promuje swój szósty długogrający krążek, który premierę miał 21 stycznia zeszłego roku.

Billy Talent na dwóch koncertach w Polsce!

Album ‘Crisis of Faith’ jest odzwierciedleniem tego, co czuliśmy podczas tych ostatnich lat nagrywając ten krążek. Został on stworzony w czasach, kiedy cały świat stanął przed trudnymi przeszkodami – jednymi z najcięższych do tej pory. Album przedstawia muzyczne migawki, które mówią o tym co to znaczy być człowiekiem i z jakimi trudnościami się borykamy. Ten album został stworzony prosto z serca.

Ben, Ian, Jonny & Aaron

Billy Talent odniósł ogromny sukces w kanadyjskiej rockowej rozgłośni radiowej, gdzie przez 20 tygodni grano ich trzy przeboje, które uplasowały się na najwyższym miejscu na liście, sześć hitów w Top 5 i sześć hitów w Top 10. Zdobyli 7 nagród Juno Awards, do której byli nominowani ponad 20 razy, w tym trzy razy za album „Afraid of Heights” (Grupa Roku, Rockowy Album Roku oraz Ian D’Sa w kategorii Producent Roku).

Billy Talent na dwóch koncertach w Polsce!
10.06.2023 – Klub Progresja, Warszawa – NOWA DATA*
14.06.2023 – Klub Muzyczny B17, Poznań
*Nabyte bilety na koncert zespołu w Warszawie (14.06.2022) zachowują ważność.

Ogólna sprzedaż rozpocznie się 27 stycznia na www.LiveNation.pl o 11:00

Więcej informacji na www.LiveNation.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *