Biohazard, Terror, Dog Eat Dog, Schizma i Get The Shot w Krakowie: Koncert przeniesiony do klubu Studio

Legenda BIOHAZARD wystąpi w Polsce 8 sierpnia w Warszawie i 9 sierpnia w Krakowie, w którym z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem, przeniesiono je do większego klubu!

Na krakowski sierpniowy koncert zapraszamy Was do klubu Studio, przy ul. Budryka 4. Bilety są jeszcze dostępne w Knock Out Music Store (Uwaga: Ich ilość jest ograniczona!)

Autorzy “Urban Discipline” wystąpią nad Wisłą 8 sierpnia w Warszawie i 9 sierpnia w Krakowie. Towarzyszyć im będą Terror, czyli najbardziej wkurzony hardcore na świecie – sprawdźcie ubiegłoroczne “Pain into Power”). oraz kultowy w latach 90., rapcore’owy Dog Eat Dog.Wesprze ich także polska Schizma, która wróciła w tym roku z “Upadkiem” i udowodniła, że polski hardcore wciąż oddycha pełnią sił, a skład koncertu zamkną Kanadyjczycy z Get The Shot!

𝗕𝗜𝗢𝗛𝗔𝗭𝗔𝗥𝗗 – legenda hardcore punk

W latach 90. nie sposób było ominąć Biohazard. Mogłeś słuchać rapu, metalu, hardcore punka albo po prostu różnych odmian rocka, ale oni zawsze wyskakiwali z lodówki. Mieli mistrzowską formę i byli na szczycie. Co więcej, skład z miasta będącego kulturalną stolicą świata nie musi chować się za gardą, byleby tylko nie oberwać od młodszych zawodników. Billy Graziadei i Evan Seinfeld wciąż kroczą po scenach tego świata z podniesioną głową i może nie nagrywają nowości zbyt często, ale podczas koncertów spuszczają manto właściwie każdej napotkanej jednostce.

To agresja, gniew, a przede wszystkim zdolność pisania evergreenów, bo nawet najbardziej fermentujące żółcią numery składu mają w sobie ten taneczny groove. Jeśli macie chęć na przećwiczenie wszystkich hardcore’owych układów tanecznych, nie będzie ku temu lepszej okazji niż podczas ich występu. Biohazard to nazwa kultowa i na swój sposób wciąż aktualna. Trzeba to zobaczyć na żywo.

𝗧𝗘𝗥𝗥𝗢𝗥 hardcore z Ameryki

Hardcore w wykonaniu Terror nie jest najbardziej przebojowy na świecie, nie ma zanęcić melodią – to szybki i bolesny strzał w zęby. Zanim zorientujecie się, do czego w ogóle doszło, grupa powybija klawiatury dziesięciu innym osobom i tak to u nich leci. Hardcore, oldschoolowy metalcore i oczywiście beatdown, czyli obniżony strój oraz mnóstwo zwolnień.

Terror w swym arsenale ma mnóstwo środków na zadanie bólu. Zresztą… posłuchajcie “Pain into Power” z 2022 roku – tu nie ma miejsca na żarty, więc dołączcie do festiwalu siania destrukcji, a nie pożałujecie.

𝗗𝗢𝗚 𝗘𝗔𝗧 𝗗𝗢𝗚 amerykański crossover

Czy jest na sali ktoś, kto nie pamięta tego saksofonowego intro do “Who’s the King”? Powątpiewamy. Ten numer to lata 90. w pigułce – z tym swoim skocznym riffem, agresywnymi chórkami i hip-hopowym rozbujaniem – a że dziś lata 90. są znowu na świeczniku, to koniecznie musicie posłuchać Dog Eat Dog. Podobnie jak koledzy z Biohazard nie kłopoczą się wydawaniem nowych materiałów – ten ostatni, czyli EP-ka “Brand New Breed” z 2017 to rzecz warta sprawdzenia, niesamowicie energetyczny materiał – ale kiedy już wejdą na scenę, nikt im nie podskoczy. To żywa klasyka rapcore’u, który jest wręcz stworzony z myślą o koncertach.

𝗦𝗖𝗛𝗜𝗭𝗠𝗔 hardcore z Bydgoszczy

Polskie hardcore’owe składy starzeją się różnie, ale po Schizmie nie widać upływu lat. Co więcej, wraz z upadkiem zyskali drugą młodość, bo to punk wściekły, przepełniony rozpaczą i furią. W czasach, gdy nasz kraj rozczarowuje na wielu polach, trudno o lepszy przekaz. Nie żartujemy, to spokojnie jest poziom klasycznego “Pod naciskiem”, więc jeśli wściekacie się na obecny stan rzeczy u nas, polecamy wściekać się w doborowym towarzystwie.

𝗚𝗘𝗧 𝗧𝗛𝗘 𝗦𝗛𝗢𝗧 hardcore z Kanady

Get the Shot to najmłodsza grupa w tym gniewnym punkowym tyglu, więc nie brakuje im furiackiej energii. W ich muzyce słychać zarówno wpływy klasycznego hardcore’u, jak i oldschoolowego metalcore’u czy nawet thrashu przypominającego o czasach, gdy Bay Area rządziła światem. Zróbcie sobie seans z ubiegłorocznym “Merciless Destruction”, a nie pożałujecie.

Szczegóły koncertów BIOHAZARD [Gdzie? Kiedy? Bilety]

Zagrają:
BIOHAZARD (USA) hardcore punk
+
Dog Eat Dog (USA) crossover
Terror (USA) hardcore
Schizma (Polska) hardcore
Get The Shot (Kanada) hardcore


Kiedy:
 8 sierpnia (wtorek) 2023
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 149/159 zł – przedsprzedaż, 170 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 9 sierpnia (środa) 2023
Gdzie: Kraków @ Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 149/159 zł – przedsprzedaż, 170 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions


𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie )

Organizator Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *