Blaze Bayley dołącza do Steel Fest

Były wokalista Iron Maiden, Blaze Bayley wraca do Polski i wystąpi w sierpniu 2023 na Steel Fest w Stalowej Woli. Festiwal będzie gościł takie zespoły jak min. Hate, Labyrinth, Ceti, Trauma i wielu innych. LiveRock.pl objął Steel Fest swoim patronatem.

Blaze Bayley to brytyjski wokalista, występujący w metalowym zespole Blaze Bayley i najbardzie znany jest jako były wokalista Iron Maiden w którym występował w latach 1994–1999 i nagrał dwie płyty „The X-Factor” (1995) i „Virtual XI” (1998). Wokalista rozpoczynał swoja karierę muzyczna w 1984 w zespole Wolfsbane, a następnie dołączył do Iron Maiden z którymi nagrał wspomniane wcześniej płyty i koncertował na całym świecie.

Blaze Bayley dołącza do Steel Fest

Po odejściu z Iron Maiden, Blaze rozpoczął karierę solową, w ciągu której wydał 10 albumów studyjnych, a także albumy koncertowe, DVD i kompilacje. W 2015 roku Blaze świętował 15 rocznicą swojego pierwszego solowego wydawnictwa „Silicon Messiah”, a następnie był świadkiem znaczącego odrodzenia zainteresowania jego karierą na całym świecie, zwłaszcza wraz z wydaniem trylogii „Infinite Entanglement” (2016-2018). W ostatnich latach Blaze koncertował w Wielkiej Brytanii, Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Łacińskiej. Występ Blaze Bayley na Steel Fest nie będzie pierwszym koncertem artysty w Stalowej Woli. Zespół pojawiał się w tym mieście w przeszłości już dwukrotnie tj w 2016 i 2018. Tym razem Blaze Bayley przygotuje set specjalnym setem „Heavy Maiden” składający się z utworów z płyt Iron Maiden tj. „The X-Factor” i „Virtual XI”.

Steel Fest: https://www.facebook.com/events/1502078436930980

Kiedy: 26 – 27.08.2023

Gdzie: MOSiR – Stalowa Wola

Bilety: https://eventon.click/wydarzenie/steel-event-stalowy-festiwal-w-stalowym-miescie-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *