Blind Guardian na dwóch koncertach w Polsce. Gdzie wystąpi power metalowa legenda?

Zespół Blind Guardian ogłosił właśnie szczegóły europejskiej trasy koncertowej. Niemiecka formacja zagra również w Polsce.

Blind Guardian to power metalowy zespół założony w 1984 roku w Krefeld w zachodnich Niemczech. Grupa uznawana jest za jeden z przełomowych i najbardziej wpływowych zespołów w metalu.

Blind Guardian zagra w Polsce

Albumy „Somewhere Far Beyond” (1992), „Imaginations from the Other Side” (1995) i „Nightfall in Middle-Earth” (1998) są postrzegane jako wpływowe dzieła gatunku, a tKissin’ eksty napisane przez Kürscha są w większości inspirowane twórczością autorów fantasy, takich jak JRR Tolkien, Michael Moorcock, Stephen King i George RR Martin. Dyskografię grupy zamyka wydawnictwo „The God Machine” z 2022 roku.


Koncertowy skład Blind Guardian to Hansi Kürsch (wokal), André Olbrich i Marcus Siepen (gitary), Frederik Ehmke (perkusja) oraz Johan Van Stratum (gitara basowa).

Blind Guardian zagra w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Jeden z najsłynniejszych niemieckich power metalowych zespołów zagra 25 września 2023 roku we wrocławskim klubie A2, a 26 września 2023 w warszawskiej Progresji.

Ceny biletów to 160 zł (w przedsprzedaży) i 190 zł (w dniu koncertu). Bilety do nabycia od 14 grudnia (środa) godz. 10.00 na stronach:
http://shop.metalmind.com.pl
www.eventim.pl
www.ebilet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *