Bloodstock Festival (UK) ogłosił kolejną porcję zespołów. Zobacz kto dołączył do składu festiwalu

Organizatorzy Bloodstock Festival 2023 ogłosili kolejne zespoły, które pojawią się podczas festiwalu. Tym razem nie zabraknie mocnego akcentu z Polski. Zobacz, kto wystąpi na jednym z większych, brytyjskich festiwali.

Bloodstock Festival to jeden z największych metalowych wydarzeń na Wyspach Brytyjskich. Od 2005 roku jest oficjalnym festiwalem muzyczny odbywającym się na świeżym powietrzu. Organizowany jest co roku w Catton Hall w hrabstwie Derbyshire. Jedno z niewielu wydarzeń muzycznych na tak wielką skalę gdzie grają dobrze znane zespoły, ale również młodzi, obiecujący artyści. Warunkiem zgłoszenia na festiwal jest przejście lokalnych eliminacji „Metal 2 The Masses”, które w tym roku odbywają się również w Polsce.

Chociaż festiwalowy line- up jest dość napięty, organizatorzy ogłosili kilka nowych zespołów, które zagrają podczas imprezy. Do składu dołączyli między innymi: Witchsorrow, Wytch Hazel, Royal Republic, Employed to Serve, Tribulation, Candlemass, Bloodyard, Russkaja, Wolfbastard, Gaerea czy nasz kolejny mocny reprezentant z Polski- Hate.

Bloodstock Festival 2023. Miejsce, data, bilety.

Tegoroczna edycja Bloodstock Festival odbędzie się 10-13 sierpnia w Catton Hall, Derbyshire, Anglia. Jako headlinerzy wystąpią: Killswitch Engage, Meshuggah oraz Megadeth. Całą rozpiskę zespołów, które pojawią się na scenach oraz bilety znajdziecie na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *