Bloodstock Open Air Festival [UK] ogłosił kolejnych wykonawców. Zobacz, kto pojawi się na imprezie w 2024 roku!

Organizatorzy Bloodstock Open Air ogłosili kolejną porcję zespołów, które pojawią się na przyszłorocznej edycji festiwalu w Catton Hall (Derbyshire). Koniecznie zobacz, kto dołączył do festiwalowego rozkładu jazdy!

Bloodstock Open Air Festival to jedno z największych metalowych wydarzeń muzycznych na Wyspach Brytyjskich. Jest to niesamowicie przyjazny, napakowany świetną muzyką aż po same brzegi festiwal. Bloodstock Open Air odbywa się co roku w Catton Hall w Derbyshire i ściąga fanów muzyki z całej Europy.

Dziś na oficjalnym profilu wydarzenia pojawiły się kolejne ogłoszenia. Zobacz, kto pojawi się na festiwalu w 2024 roku. Lista jest już spora i naprawdę zachęcająca!

Zobacz także: Bloodstock Open Air Festival 2023 część 2. Przeczytaj naszą relację z drugiego dnia festiwalu.

Bloodstock Open Air Festival 2024. Kto zagra na festiwalu?

Mimo że festiwal odbędzie się w przyszłym roku, znamy już sporą ilość wykonawców, którzy pojawią się w Catton Hall. Są to między innymi:  Amon Amarth jako ekskluzywne show w UK. Architects, także ze swoim ekskluzywnym show. A ponadto pojawią się ClutchRotting ChristFlogging MollyMalevolenceUnleash The ArchersThe Night FlightSepticfleshGreen LungIgorrr, Korpiklaani, Infected Rain oraz Hellripper. Dziś ogłoszono kolejną porcję muzycznych niespodzianek. Oto i one: Opeth jako trzeci z headlinerów ze swoim specjalnym show, gdzie fani będą decydować o set liście! Hatebreed ze swoim jubileuszowym show z okazji 30 lecia istnienia, Enslaved, Nervosa, Crypta prosto z Brazylii, nie zabraknie łakoci dla fanów power metalu- Beast in Black oraz dobrego thrash metalu Forbidden!

Spokojnie, to nie koniec niespodzianek. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. Pamiętajcie również, że bilety na Bloodstock Festival lubią się rozchodzić jak ciepłe bułeczki, więc jeśli ciągle się zastanawiacie nad kupnem wejściówki, może warto pomyśleć o tym w tej chwili.

Bloodstock Open Air Festival 2024. Data, miejsce i bilety.

Przyszłoroczna edycja Bloodstock Open Air odbędzie się 8 – 11 sierpnia 2024 w Catton Hall, hrabstwo Derbyshire, Anglia.

Karnety weekendowe można znaleźć na stronie organizatora. My tylko chcemy dodać, że bilety Early Bird są wyprzedane w 90%! Pamiętajcie, że jest to najtańsza opcja na zakup weekendowego karnetu. Pakiety VIP i Campervan są już wyprzedane.

Karnety weekendowe w cenach:

  • Karnety weekendowe Early Bird Standard (w tym cena pola namiotowego) – £172
  • Child Weekend (od 4 do 11 lat) – £54
  • Bilety jednodniowe jeszcze nie są dostępne

Bilety można nabyć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *